Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Torpido içinden gelen tak-tak sesleri

Arkadaşlar şu parça olabilir mi zira dişli arızalı ise tak tak ses yapar diye düşündüm jettada değişmiş bu parça use sanayide bulabilir miyim

Arkadaşlar şu parça olabilir mi zira dişli arızalı ise tak tak ses yapar diye düşündüm jettada değişmiş bu parça use sanayide bulabilir miyim

%99 o parca ustadim. Ustteki mesajimdaki mavi soket o parcanin olmasi lazim. Kamerayi icine gecirip parca no cekebilirsen daha saglikli aranir. Kolay bulunabilecegini dusunuyorum..

Arkadaşlar tak tak öten parça bu üzerinde bosch yazan buldum sonunda. Bu parçayı nerden bulurum ve tam olarak ismi ne

İçini açıp bi kontrol edeceģim sonra önemli olan sesi bulmaktı bulduk sonunda. Çıkma ucuz birsey bulsam alırım.

Geri
Üst Alt