Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Torpido iç kısım kaplaması

umut242

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba herkese.Internetten kapı içleri ve torpido ic kısımları için kaplama satın aldim fakat size torpido çekmecesi ile ilgili bisey sorcaktim.Aracim mk2 leon fr 2012 makyajlı kasa.Torpidonun içini rahat kaplamak için torpido düşürülüyor mu? Bazı araçlarda pim gibi bisey var çekince torpido çekmecesi düşüyor hemen.leon 2 de de böyle bisey var mı ?

Açıkcası ben torpidoyu sökmeden kaplamayı yaptım ama biraz uğraştırdı tabi. Altında veya içinde vida yerleri olabilir oraları gevşetmeden sökülmeyebilir.

MK3 lerde Torpidoyu komple söküp dışarıya dahi alabiliyorsunuz. Basit bas çek pimler var. Ancak Mk2 lerden emin değilim.

kenarlarından bastırınca aşağı inmiyorsa yolcu kapısı ile torpido arasında kalan kapağı düz bir tornavida ile açın, oranın içerisinde pimler ya da 1-2 vida olması lazım, onları sökünce açılır kendisi.

Geri
Üst Alt