Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

TOP GEAR programi ayıp etti.. !!

Top Gear'ın izlemediğim bir bölümü yok. Bu bölümünde tamamını izledim. Olaya tek taraflı bakmamak lazım. Silopi sınırındaki köpekli polisler arabalarını ve bunları koklatılıyor. Bir tane zeki Türk polisi jeremy ile resmen alayda ediyor farkında olmadan kim olduğunu kayıtta.

"Bu bölgenin insanları harika ve son derece barışçı" demelerinin Türkiyeyi kötülicek birşey olmadığını düşünüyorum. Türkiye ne Irak ile nede Kuzay Irak Bölgesel Yönetimi ile savaş halinde. İlişkilerimiz hergün daha iyiye gidiyor, kuzey Irak en çok ithalatıda Türkiyeden yapıyor.

Türkiyenin güneydoğusundaki her il olmamak üzere bir savaş iklimi vardır bundada yalan birşey yok.

Kimse alınmasın ama Türkler Top Gear'ı eleştirceğine Top Gear gibi bir program yapabilecek seviyeye gelsin..

top gear i bende zevkle izlerim fakat orda takilman gereken nokta miğferler çelik yelekler kürdistan vs. olmaliydi diye düşünüyorum..

top gear i bende zevkle izlerim fakat orda takilman gereken nokta miğferler çelik yelekler kürdistan vs. olmaliydi diye düşünüyorum..

O miğfer ve çelik yelekleri ıraktada takıyorlar. Türkiyeye özel birşey değil. Ayrıca bende o bölgeye gitsem koruma amaçlı bir teçhizat bende alırım yalan yok:D

O miğfer ve çelik yelekleri ıraktada takıyorlar. Türkiyeye özel birşey değil. Ayrıca bende o bölgeye gitsem koruma amaçlı bir teçhizat bende alırım yalan yok:D

sen kendi ülkende yada bırak ırakta miğfer ve çelik yeleklemi dolaşırsın

'kürdistanli bi haritanda olsun cebinde o zaman takil top gearcilarla ' iyimiş valla :)

Bir çocuk düşün agzi salyali burnu sümüklü,gördügün bu cocugun agzını burnunu silip temizlemezsin ona sarilmazsin dimi,başkasının cocugudur anası babası yapsın dersin..
Ama o çocuk seninse senin evladinsa ?
Ülkeni sahiplenmezsen bölerlerde ,satarlarda içine sıcarlarda..He diceksinki bu hale gelmiş, o yapmiş, bu yapmiş, seviyesi şöyleymiş, öyle olmus böyle olmuş..Hangi ülke damdan düşmüşte 1 numara olmus.
Sen çocuguna biri tokat atti diye,biri kötüledi vurdu diye vs. vs. yapti diye evlatliktan silecekmisin ? ya da tokat atana afferin ne güzel yapmıssın ben daha tokat atacak seviyeye bile gelmedim mi diyeceksin ?

Bir çocuk düşün agzi salyali burnu sümüklü,gördügün bu cocugun agzını burnunu silip temizlemezsin ona sarilmazsin dimi,başkasının cocugudur anası babası yapsın dersin..
Ama o çocuk seninse senin evladinsa ?
Ülkeni sahiplenmezsen bölerlerde ,satarlarda içine sıcarlarda..He diceksinki bu hale gelmiş, o yapmiş, bu yapmiş, seviyesi şöyleymiş, öyle olmus böyle olmuş..Hangi ülke damdan düşmüşte 1 numara olmus.
Sen çocuguna biri tokat atti diye,biri kötüledi vurdu diye vs. vs. yapti diye evlatliktan silecekmisin ? ya da tokat atana afferin ne güzel yapmıssın ben daha tokat atacak seviyeye bile gelmedim mi diyeceksin ?

Dediğiniz çok doğru. Yalnız şöyle bir durum var insanlardan önce devlet sahiplenmeli güneydoğu anadoluya. Bu sahiplenme sadece askeri olmamalı. Oraya ekonomik ve kültürel yatırımda yapılmalı. Bu dediğimi hesaba katarak düşünün. Türkiye orayı hakketen sahiplenmişmi? O bölgelerede yeterince yatırım yapılmışmı?

Geri
Üst Alt