Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Toledo kapi hoparlörleri

ylmz26

Kayıtlı Üye
Selam arkadaslar!!arka kapilarda ki hoparlörleri pioneer ile degistirmeyi düsünüyorum..tavsiye edeceginiz model var mi??ve hangi boyut kapidaki kolonlar??ses de daha iyi verim alirmiyim??son olarak pioneer 4way hoparlörler nasil olur ekstra olarak?Görüslerinizi bekliorum.SAgolun

şuan var olan hoparlörün de sorun yoksa asla tavsiye etmem orj.gerçekten çok kaliteli...

aynen cezzmı abı katılıyorum bıde yaparken ya komple yapcaksın herseyıyle yada hıc ben eskı aracımda onun kotulugunu yasaddım

şuan var olan hoparlörün de sorun yoksa asla tavsiye etmem orj.gerçekten çok kaliteli...

haklisin abi ses gercekten süper ben memnunum zaten sorun da yok!daha ii olur mu diye düsünmüstüm!!SAgol fikrin icin

daha iyi olması imkansız ben çok denedim anfi takmadığın sürece deneme bile

abi aynisini bende düsündüm acikcasi amfi takmayi ama kolonlar kaldirmaz dediler..!!bilmiorum acikcasi!!sende ekstradan bisey var mi??bi de arka cam altina 4way pioneer nasil olur?

ben teyp i değiştirdim mid takım,bas ve amfi taktım...orj.kolon kaldırmaz ayrıca orj.teyp tende verim alamazsın arkasına monte edeceği aparat ile...arka cama asla kolon koyma...ben bu yaptıklarımla çok memnunum

Bende teybi degistirdim Sony taktik cd calarli!bu denilenmid takimi nereye takilior onu anlamadim?sende orjinal kolonlari degistirdin mi Abi?bu mid takim bas ekstra mi oluo?tam anlayamadim!

ben teyp i değiştirdim mid takım,bas ve amfi taktım...orj.kolon kaldırmaz ayrıca orj.teyp tende verim alamazsın arkasına monte edeceği aparat ile...arka cama asla kolon koyma...ben bu yaptıklarımla çok memnunum

çifti 150 tl ye alıyorsun kapı içlerine takılıyor iki takım almanada gerek yok sadece önlere al arka kapılar kalsın maddi imkanın el veriyorsa arka kapılarada tak ve birde amfi ucuz yollu fazla abartıya gerek yok tamamdır

---------- Post added at 23:57 ---------- Previous post was at 23:55 ----------

büyük alışveriş merkezlerinde çok uygun fiata alırsın hatta mediamark ta montaj bile ücretsiz

Anladim Abi sagol.!bi sorum daha vardi!mid takimi amfiye mi baglaniyor?yoksa ustundeki kolonlarida amfiye baglamak lazim mi?kapilarin icinde yer varmi?sende nasil abi ses kalitelisti mi?Fark var mi eskiye Göre? tesekkur ettim tekrar:)

çifti 150 tl ye alıyorsun kapı içlerine takılıyor iki takım almanada gerek yok sadece önlere al arka kapılar kalsın maddi imkanın el veriyorsa arka kapılarada tak ve birde amfi ucuz yollu fazla abartıya gerek yok tamamdır

---------- Post added at 23:57 ---------- Previous post was at 23:55 ----------

büyük alışveriş merkezlerinde çok uygun fiata alırsın hatta mediamark ta montaj bile ücretsiz

Geri
Üst Alt