Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Toledo kapi hoparlörleri

Anladim Abi sagol.!bi sorum daha vardi!mid takimi amfiye mi baglaniyor?yoksa ustundeki kolonlarida amfiye baglamak lazim mi?kapilarin icinde yer varmi?sende nasil abi ses kalitelisti mi?Fark var mi eskiye Göre? tesekkur ettim tekrar:)

üstündeki kolonları çıkartıp bunları takıcan...16cm.mıd takımı var..ses kalitesini inanılmaz değiştiriyor.

Yapma ya abi merak ettim simdi!ben bi bakayim burada da!marka filan var mi ve Watt gücü?ön ve arkalarin boyutlari ayni mi?Yardimin icin sagol Abi

üstündeki kolonları çıkartıp bunları takıcan...16cm.mıd takımı var..ses kalitesini inanılmaz değiştiriyor.

marka bütçene göre en iyisi odur..ölçüleri ön arka aynı 16cm.

bir link filan varsa gönderebilirmisin abi??ben bakiorum da simdi..mid bass olarak..tam bulamadim!!

içeriğin den anlamam yılmaz fakat sadece arkaya takarsan verim alamazsın bence tam tersini yap

anladim abi bi düsüneyim..sen diorsun ki önlere tak bi de amfi,tamamdir??sende ne var abi??

bakalim bi abi..biraz zahmetli bi ise benzio!!bass i filan nereye koyacagim!!orjinali de cok güzel..gitsin bakalim.

Geri
Üst Alt