Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Toledo Arka sol zemin döşemesi ıslak :(

bugun sanayide kaç yeri gezdim anlayan yok sinir oldum servise gittim abartısız 50 araç vardı önünde girmeye tenezzül etmedim eve geldim bi usta camın önündeki ızgaradandır demişti ona istinaden ızgarayı biraz ayırdım balçık balçık çamur çıktı bencede ordan bi musait olduğumda tekrar servise gideceğim herhalde.

bugun servise gitim daha bakmadan 150 tl istediler yağmurdan sonra havluyla kurularum daha iyi :eek:key::eek:key:

şaka bi yana dışarda baktıracağım fiyat çok yüksek geldi

Bu dertten muzdarip bi benim sanıyordum bende sol ön ve sağ arka su alıyordu bugün sol önde aldı bütün fitilleri kontrol ettim ızgarada temiz bunu acilen çözmem lazım

benimde sol ön ve sol arkada var fitil değil bence ama bakalım nasip olursa bi götüreceğiz

abi ilgin için teşekkür ederim yarın sabahtan servise bırakacağım bende arabayı çok canımı sıktı büyük ihtimalle döşeme altındaki malzemeye işlemiştir su baya bir ıslaktı abi çünkü halı yıkama makinası ile suyu azaltmaya çalıştım ama oda tam kurutmuyor nemli bırakıyor tekrar teşekkür ederim abi ilgin için...
saç kurutma makinasını dene

merhaba arkadaşlar yardımcı olmak amacı ile yazayım dedim aynı dert bendede vardı ve geçtiğimiz cumartesi aracımı ustama götürdüm kapı su giderini bi telle açtı tekrar su tuttuk ama tekrar su almaya devam etti yani oda çözemedi ve kaportacı bi arkadaşına gittik usta ilk önce fitillerdendir değiştirmek lazım dedi. Ama ben ısrarla su kapı altından döşemenin arasından geliyo deyince, o zaman giderler tıkalıdır dedi. Elini kapnın altına atıp oradaki lastiği kaldırır kaldırmaz bütün su dışarı çıktı. Yani demem o ki kapıların altında tam 4 adet gider deliği var 4x4 toplam 16 adet :) (ben her kapıda bir delik vardır diye düşünüyordum) bunların hepsi tıkanmış benim araçta 130 tl verdim kapı döşemelerini söküp tek tek temizlettim içini ve o kapının altındaki lastiği. olay bundan ibaret su alan toledolar kesin ordan alıyodur bilginize... yardımcı olabildiysem ne mutlu bana...

Bu dertten muzdarip bi benim sanıyordum bende sol ön ve sağ arka su alıyordu bugün sol önde aldı bütün fitilleri kontrol ettim ızgarada temiz bunu acilen çözmem lazım

selam zeki yazdığım yazıyı dikkate alırsan kesin çözersin...

selam erkan eğer yetkili servis ise fiyatı çok makul vermişler bence yaptır kaportacı benden 200 tl istedi. başka biyere 130 tl ye yaptırdım. Kapı döşemelerinin ve iç ekipmanın sökülmesi çok zahmetli bir iş belirteyim ve yaptıracaksanda mutlaka başında dur.

Bi önerim daha var ilk önce kapı altındaki lastikleri kendiniz çıkarıp bi temizleyin zaten geçmeli dişleri var asıl suyu o lastikler tutuyor kndi başınıza temizleyebilirsiniz ben pişmanım o kadar para verip kapıları söktürdüğüme eğer sorun devam ederse mecbur kapıların içi açılıp temizlenecek. :confused:

selam erkan eğer yetkili servis ise fiyatı çok makul vermişler bence yaptır kaportacı benden 200 tl istedi. başka biyere 130 tl ye yaptırdım. Kapı döşemelerinin ve iç ekipmanın sökülmesi çok zahmetli bir iş belirteyim ve yaptıracaksanda mutlaka başında dur.

ama sen temizliğe para vermişin bende oyle bi durum yok eger dediğin yerdeyse kendim yaparım zaten ama benim önden alıyor ayak dayamanın sagında paspasta ıslaklık oluyor

Geri
Üst Alt