Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Toledo Arka sol zemin döşemesi ıslak :(

Kusura bakma abi ben yanlış anlamışım tavsiyelerin ilgin için teşekkür ederim abi tekrardan...

üstad ne yaptın bugünde benim başıma geldi sağ arka taraf ıslak sanki 1-2 bardak su dökülmüş içeri nerden geldi nasıl geldi anlamadım. tavsiyeleriniz nedir anadolu yaksında nereye gitmek gerek bu iş için ve kaç lirayı gözden çıkarmalıyız

geçenki aşırı yağmurlarda banimde arka sol tarafta 1 cm kadar su birikmişti ama birdaha olmadı kapı fitillerinden bence birde araç bir akan su yolundaysa su lastilten yükselerek kapı eşiğinden girebiliyor benimki öyle oldu buyuk ihtimalle

bununla ilgili bir bilgim yok ama toledo sahiplerini öncamın önü konusunda çok titiz olmaları gerektiğini biliyorum oradaki tahliyelerin tıkanıp içeri su vermiş çoook toledo gördüm aklınızda bulunsun:eek:key:

Aynı sorun benim 2 gündür başıma geldi.arabanın sol arka ve ön zemin ıslak.Önceleri önemsemedim.Bütün gün güneşte bıraktım kurumayınca tanış kaportacıya gittim.Hemen ön camın önündeki ızgaraya baktı.Birkaç aracın daha geldiğini ve sorunun orda olduğunu söyledi.Orayı söküp ilaçlayacağım dedi.Ama yarım gün sürer dedi.Hafta sonu bırakacağım.Sonucu yazarım...

Arkadaşlar TOLEDONUN maalesef Kronik sorunudur bu.. Toledosu olan her arkadaş bu sıkıntıdan muzdarip..
Geceden yağmur yağdı diyelim sabah kapıyı bir açıyosunuz basamak veya döşeme bölümlerinde su var
Şansınıza göre su içeride taşabiliyor sadece basamaktada kalabiliyor..
Servise götürmekte özgürsünüz ama bunun çaresi iyi bir kaportacı..
Genel olarak motor kaputundan başlayıp Bagaja kadar uzanan su tahliye kanalı tıkanıyor
Bagajdan suyu döküp takip ettirmeniz gerekiyor fitille falan hiç alakası yok
Gider kısmını kontrol ettirin %99.9 bu bölümden kaynaklanıyor

abicim bugun yıkamaya götürdüm aracımı biriken suyu temizlemek için artı 10 tl verdim hiç farkındada değilim uzun zamandır varmış bende saf gibi camlar neden buhar yapıyor diyorum :)
en kısa süede çözmem lazım bunu

abicim bugun yıkamaya götürdüm aracımı biriken suyu temizlemek için artı 10 tl verdim hiç farkındada değilim uzun zamandır varmış bende saf gibi camlar neden buhar yapıyor diyorum :)
en kısa süede çözmem lazım bunu

puhaha
kaportacılar seni beklıyor desene :D

nooldu bu su problemi çözüldümü bizimki yine havuzlaşmaya başladı ördek atsam yüzecek :D

Geri
Üst Alt