Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Toledo Arka sol zemin döşemesi ıslak :(

E.Mergency

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bu sabah arabaya bindim ve binerken baktığımda arka sol zemin döşemesinin ıslak olduğunu fark ettim hemde bayağı bir ıslanmış daha önce başına böyle bir şey gelen varsa yardımcı olursa sevinirim en azından serviste ona göre ararız...

Not: eğer daha önceden açılmış ise böyle bir konu affola ben bulamadım...

bende geçen bagajda vardı ama sebebini buldum...arka sileceğe giden su hortumu ezilmiş ve su kaçırıyordu..sol bagaj kenarında

aracın kapı fitilinden gelen su tahliye olukların tıkalı olduğundan suyu içeri veriyor.

bende geçen bagajda vardı ama sebebini buldum...arka sileceğe giden su hortumu ezilmiş ve su kaçırıyordu..sol bagaj kenarında

aynı sorun önde olsa beyne zarar vericektir.belli zaman aralıklarla değişimi gerekir silecek hortumlarının

cezmi abi bir de stopların contalarından yapar dediler varmıdır öyle bişey?

benim başıma stoplardan bir sorun çıkmadı.arka koltuk zeminle pek ilişkiside yok sanırım..kapı su tahliye delikleri kesin tıkalıdır.kapı döşemelerini söktürüp acil temizlettir.tekrarında taban halısı altındaki malzemeye su işlerse o koku asla aracından çıkmıyor,kopmle tabanı söktürüp kurutman veya değiştirmen gerekicek.

abi ilgin için teşekkür ederim yarın sabahtan servise bırakacağım bende arabayı çok canımı sıktı büyük ihtimalle döşeme altındaki malzemeye işlemiştir su baya bir ıslaktı abi çünkü halı yıkama makinası ile suyu azaltmaya çalıştım ama oda tam kurutmuyor nemli bırakıyor tekrar teşekkür ederim abi ilgin için...

bir kaç gün araç kalabilir bu işlemler için 200, 250 tl den fazla para verme sakın.araç koltukları ve tabanı söküldükten sonra sende yanında olursan çok iyi olur.nedeni sende onların temizlemediği yerleri temizle bence,emniyet kemeri altı ve içi,koltuk kızaklarının içi ve çevresi,arka kalorifer ızgarasının içi vs.

Tamam abi zaten servis tanıdık onlar koltukları söktüklerinde haber verir bende giderim... kızakların içine gelecek kadar değil su abi ama o taban halısına elimle bastırdığım zaman su olduğu anlaşılıyordu altında bir de halı yıkama makinasıyla çektikten sonra baya bir kuruttum ve şimdi kapalı yerde... bu sorunu çözsünlerde 4-5 gün kalsın araba abi sorun değil yeter ki moralim düzelsin... :D

kızakların ve kemerlerin içindeki suyu kastedmedim zaten.zamanla içindeki biriken toz toprak fena:)servis bunları temizlemez

Geri
Üst Alt