Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Toledo almak istiyorum YARDIM LÜTFEN!!!!!

haklısın abi ama işte kafamda ilk olarak arabayı tam olarak oluşturmalıyımki ona yönleneyim.başka bu sekmentte toledoya benzer bi araç tavsiyeniz olurmu?

haklısın abi ama işte kafamda ilk olarak arabayı tam olarak oluşturmalıyımki ona yönleneyim.başka bu sekmentte toledoya benzer bi araç tavsiyeniz olurmu?

eski kasa leon tavsiye ederim sahibindende 1.9tdı var mesela 90000km diyo 29000istiyo pazarlıkla ne kadar düşer bilemem ama araç 150hp orjinal tabi bunun 110hp 130hp olanlarıda var onlara da bakabilirsin....:eek:key:

ben 2 hafta önce aldım 2001 tdi kesinlikle tavsiye ederim 2003 sonrasında crusie kontrol var ona göre kararını ver istersen

verdiğin linklerdeki ilk araç için konuşuyorum kimse yanlış anlamasın ama bağcılar arabası..o taraflardaki özellikle galerilere ve galerisi olmadan araba alıp satanlara dikkat et...neden dikkat et diyorum o taraf hava limanı tarafı güneydoğu doğu anadolu esanfı buraya gelip araçaları alıp güneye getirip burda iyimiş diye satıyorlar..bağlıcılar ve o çevredeki esnafların hepsini zan altında bırakmak istemem ama bunu bildikleri için..vuruk km si düşürülmüş araçlarını rahatlıkla satıyorlar o yüzden dikkat...ilan bana hiç güven vermedi..insan aracının özelliğini yazmaya üşenir mi..
bursadaki ilana gelince dizel bir toledo 2004 için iyi bir fiyat..km 185 binde....tam piyasasını bilmiyorum..ama motoruna bir baktırmak lazım ve yeni motor dizelde kaça çıkar..ve bakımları toplamda neye mal olur*?? acele etme

varol hocam tavsiyeleriniz için çok saolun.bulduğun arabayı ztn sizin gibi bilgisi olan kişilerle paylaşarak almayı düşünüyorum çünkü ilk arabam olucak..

Geri
Üst Alt