Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

TEZ için YARDIM...

ErhanUyar

Kayıtlı Üye
Öncelikle herkese merhaba. Kardeşler çok yoğun bir iş ve okul dönemi geçiriyorum. Alttan kalan derslerı temizle, Yozgat a git gel, yeni dönem sınavları falan derken baya yoruldum. Eğer fark ettiyseniz uzun zamandır giremiyorum. Şimdi birde tez sıkıntısı çıktı ve 10 gün içinde hazırlamam lazım.Tez konum basit aslında Keloğlanın hayatı ve 30 40 sayfa birseyler hazırlatmam lazım. İstanbul da hazırlatmamız lazım. Bana bu konuda yardımcı olacak arkadaşlar eğer mümkünse acele edelim. Yoksa elimden geldiği kadar ben yazmaya çalışacağım.

Allah yardımcın olsun beklentin nedir erhanım ne yamamızı istiyorsun açıkca söyle

yardım edebileceğimiz bişi varsa Erhan abi akşam kendi ödevimi yaptıktan sonra yardım edebilirim.. :)

Bana tez hazırlatın :) hazıra konmak istiyorum. Keoğlanla hayatı ve hikayeleri ilgili tez hazırlatalım ve ben onu bir şekilde alırım. Ne kadar ödememiz gerecek onu söyleyin birde kac gün içinde hazırlarlar önemli olan bu. Bu konuda yardımcı olun bana.

---------- Post added at 22:28 ---------- Previous post was at 22:24 ----------

dou sağol adres için... Yiğit sende sağol kardeşim :)

tez hazırlayan arkadaslarım var. ama afyondayım yardımcı olabileceğim bişiy olursa özelden msj at

yarın aksam ıstanbula donucem
donunce arastırırım yapabılecegım bısey olursa zaten bu hafta ıcı halletmeye calsıırım erhan abı

---------- Post added at 00:23 ---------- Previous post was at 00:22 ----------

türkçe mi ingilizce mi yada başka bi dilde mi olacak

Özgürüm türkçe olacak. En kısa zamanda yaptırmam lazım bu işi çözelim

arastırcam abi
elimden geleni yaparım :)

Geri
Üst Alt