Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

teyp ve klima çerçevesi boyama

bence sen sıyah yap.bende bu aralar arabanın ıcıyle ilgilenıyorum.onları tamamlıyım gosterırım sanada fikir vermiş olurum =) bide eger boyatıcaksan ön gogsu yuvarlak havalandırma kanallarını sakın unutma =)

mert sökümü anlatiyorum abi bir iki şeyi eksik hatirliyo olabilirim ama ana fikri kaparsın.

şimdi ilk olarak teypin alt kısmındaki 2 tane boşluğa kırılgan olmayan plastik çubuklar sokuyosun ya da metal (bu aşağidaki videodaki gibi dvd kaplarını kesip deneyebilirsin,ben o şekilde 1 kere söktüm ama 1 kerede içinde kırıldı zar zor çıkardım.)
daha sonra teybin üst kısmının klima paneliyle birleştiği yerde bir ince boşluk var..orada 2 nokta war..aşağı yukarı klima panelinde boş duran koltuk ısıtma tuşlarının konulduğu plastik yerlerin hizzasında duruyor o ince boşlukta..oraya da 2 tirnak geçiyor..
ve teyp çikiyor..
teyp çikinca klima panelinin 1 tane büyük vidası var bir yerlerde şimdi gözümün önüne gelmiyor...o vidayi sökünce iki köşeden yavaşça kastırarak toplamda 7 klipsi söküyorsun ve klima paneli de sökülüyor..
sökümün videosu
watch

videoyu göremedim ama...peki gösterge panelinin çerçevesi? bide renk kombinasyonu hakkında fikrin?

videoyu göremedim ama...peki gösterge panelinin çerçevesi? bide renk kombinasyonu hakkında fikrin?

aracin içinde beyazdan uzak dur derim..

kapı kolları çıtalar + hoparlör kapakları + yuvarlak havalandırmaları 3m dinoc carbon kaplama düşünebilirsin..
ben yine de sana biraz renk örneği ekleyeyim.
mpfr.jpg

bw1f.jpg

310p.jpg

p1030073vt3.jpg

210po.jpg

copakapi.jpg

---------- Post added at 22:56 ---------- Previous post was at 22:55 ----------

videoyu görmek için youtube a gir..üyelik girişi yap yoksa göstermiyor bu videoyu...
daha sonra searche seat leon 1p radio removal yaz..görürsün işalla.

evet içerde beyaz olmamış...simli parlak siyah en mantıklısı gibi ;)

o cıkardıkları şey zaten super bişey.gercek gibi resmen.ömercan aynalarına yaptırdı super duruyor.içerde de fena durmaz

o cıkardıkları şey zaten super bişey.gercek gibi resmen.ömercan aynalarına yaptırdı super duruyor.içerde de fena durmaz

yarın halletmeye çalışıcam,yapabilirsem koyarım fotoları ;) tek sıkıntı işte hoparlör çerçeveri...maketle kesicem mecbur o zaman petek kısımın etrafından :confused:

makasla daha duzgun kesersın maketle kestıgınden söleyım ben =)

Geri
Üst Alt