Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Teyp kendi kendine açılıyor

akg58

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar aracımın teybi kendi kendine açılıyor, dün Ankaradaydım Efem otomotive gittim, bilgisayara bağladılar herhangi bir hata kodu vermedi sağolsunlar yanıma bir çalışan verip elektrikçiye gönderdiler elektrikçide kendisinin yapacağı bişey olmadığını bu tür araçlarda toledo, cordoba, bora,jetta vs. bu sorunun kronik olduğunu teybe yazılım yükletince düzeleceğini söyledi ve beni Emek 4. cadde'de ismini unuttuğum :D bir oto teypçiye yönlendirdi fakat zamanım olmadığı için gidemedim. Söylendiği gibi yazılımla düzelecek bir sorunmu, daha önce başından böyle bir olay geçen varmı?

bişilere bağlı bi sorun değilse araca komple varsa güncelleştirme atsalardı düzelirdi belki..

'The car is alive' :eek::eek::D

Şaka maka siz farkında olmadan birşey çarpıyor olabilirmi açma tuşuna vs.? Çünkü bende ilk kez duydum böyle birşey..

geçmiş olsun.önemli birşey olduğunu sanmıyorum.bence tuş arkada takılı kalıyor olabilir.ufak bir oynamadan dolayı açılıyor olabilir

ilk defa duyuyorum bunu bende yaklaşık 6 ay orj teyp kullandım hiç bir sorunla karşılaşmadım

Bahsettiğiniz ihtimaller söz konusu değil arkadaşlar, ilk başlarda aceba ben mi açık unutuyorum diye kendi kendime şüphelenmiştim ama kaç kez park edip aracı kontrol etmeye gidince açık bir teyp ile karşılaştım aynısını seyir halinde iken de yaptı 1 kez kapattığım halde açıldı cin mi vardır nedir içinde. Başka bir forumda cordobada aynı şikayet vardı ama çözüme dair bişey yazılmamış. Sonraki Ank. ziyaretimde teybe söylendiği gibi yazılımattıracam bakalım düzelecekmi, şu ana kadar aküyü boşaltmadık hep yakaladım ama artık geceleri çıkıp kontrol etmiyorum,aman be boşalırsa boşalsın, konu komşu da adam bir araba aldı başından ayrılmıyor diye düşünüyordur herhalde görmemiş hesabı ne bilsinler teyp nöbeti tuttuğumu

---------- Post added at 00:18 ---------- Previous post was at 00:16 ----------

bişilere bağlı bi sorun değilse araca komple varsa güncelleştirme atsalardı düzelirdi belki..
ilk başta lpg kaynaklı mı diye düşündük ama oda değilmiş

---------- Post added at 00:18 ---------- Previous post was at 00:18 ----------

geçmiş olsun.önemli birşey olduğunu sanmıyorum.bence tuş arkada takılı kalıyor olabilir.ufak bir oynamadan dolayı açılıyor olabilir

Takılı değil Aybars kardeşim tuşu söktüm baktım öyle bir sorunuda yok

---------- Post added at 00:19 ---------- Previous post was at 00:18 ----------

'The car is alive' :eek::eek::D

Şaka maka siz farkında olmadan birşey çarpıyor olabilirmi açma tuşuna vs.? Çünkü bende ilk kez duydum böyle birşey..
İmpossible

---------- Post added at 00:20 ---------- Previous post was at 00:19 ----------

kronik bir sorun olması bana epey uzak geldi şimdiye kadar ne duydum ne işittim
Valla elektrikçinin yalancısıyım belkide nadir görülen kronik bir sorundur.

direkt Doğuş'la iletişime geçtin mi abi. ??

Yok, ne yapmalı ilk önce yetkili servisemi gideyim?

Yok, ne yapmalı ilk önce yetkili servisemi gideyim?

evet abi kesinlikle..

---------- Post added at 00:55 ---------- Previous post was at 00:54 ----------

Doğuş'u arasan sana en yakın yetkili servisin no'sunu ya da adresini verir zaten muhtemelen abi..

evet abi kesinlikle..

---------- Post added at 00:55 ---------- Previous post was at 00:54 ----------

Doğuş'u arasan sana en yakın yetkili servisin no'sunu ya da adresini verir zaten muhtemelen abi..
Doğuşa gerek yok abicim en yakın yetkili servis Ankarada .

Geri
Üst Alt