Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Temiz kullanılmış amfi arıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

the blackline

Kayıtlı Üye
abilerim ucuz yollu 2 kanal amfi arıyorum. yardımcı olursanız sevinriim.

var bende 100TL ye veririm sıfır daha navitech 700W hiç kullanılmadı kablolarıyla birlikte veririm bağlattıgım gün teyp çalındı o yüzden hiç kullanılmadı

görkem sadece amfi bağlatsam ses çok değişir mi yarın telden görüşelim

var bende 100TL ye veririm sıfır daha navitech 700W hiç kullanılmadı kablolarıyla birlikte veririm bağlattıgım gün teyp çalındı o yüzden hiç kullanılmadı

görkem stereo amfi mi yoksa mono amfimi çunku sadece sub woofer bağlayacaz. mono anfi olması gerekiyormus.

görkem sadece amfi bağlatsam ses çok değişir mi yarın telden görüşelim

Araca sadece amfi bağlatmanız ses değişikliği yapmaz amfi bağlantısı mid set ve subwofer in çalıştırılmasındaki aradaki güç kalkınmasını sağlamakta asıl sesleri değiştirecek olanlar mid set ile sub dur.

bende de mono amfi var boşta duruyor..yanmıştı yaptırdım o arada yenisini aldım o yüzden bağlamadım..ama stereo amfiyi de yu da mono olarak bağlayabilirsin..unutma..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt