Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Teknik Konularla İlgili

ben sadece o mesajların silinmesine insanların kırılmasına karşıyım herkesin bilgisine bildiklerine saygım sonsuz bunu beni tanıyan herkes bilir ama ben bilmeyeni konuya dahil olmak isteyeni yargılamak yerine düzeltelim diyorum bu konuda servise git yorumuna bu kadar takılan varsa konunun sonuna not:kimse servise git yorumu yapmasın lütfen desin olsun bitsin buna bu kadar takıksa :) ben bunu önemsemiyorum benim tek önemsediğim forumda kazandığımız yol gösterdiğimiz birçok insan bu forumda beğenmesekte kişisel tanışmalarda buluşmalarda onun hakkında yanlış düşündüğümüzü ortaya koyabiliyor.....
Önerdiğiniz çözüm önerisine kesinlikle katılıyorum ve demokratik olduğunu düşünüyorum. Konu sahibi, Lütfen servise göster önerileri yapmayın gibi bir not düştüğü takdirde, konuyu takip edenlerin bunu dikkate alarak yorum yapmalarını isteyebiliriz. Fakat, bu tip konularda servis önerisi yapıldığı takdirde mesaj silinecek mi silinmeyecek mi? Konularının bu şekilde gündemde kalmasından hoşnut olanlar ise bu notu yazmayarak, istediği yorumları alabilir.

ben sadece o mesajların silinmesine insanların kırılmasına karşıyım herkesin bilgisine bildiklerine saygım sonsuz bunu beni tanıyan herkes bilir ama ben bilmeyeni konuya dahil olmak isteyeni yargılamak yerine düzeltelim diyorum bu konuda servise git yorumuna bu kadar takılan varsa konunun sonuna not:kimse servise git yorumu yapmasın lütfen desin olsun bitsin buna bu kadar takıksa :) ben bunu önemsemiyorum benim tek önemsediğim forumda kazandığımız yol gösterdiğimiz birçok insan bu forumda beğenmesekte kişisel tanışmalarda buluşmalarda onun hakkında yanlış düşündüğümüzü ortaya koyabiliyor.....
Kaybetmek kolay bir olgudur ki bence bir insanı kazanmak hiç kolay hadise değildir ve bırakalım birgün hiç işim olmaz dediğimiz insan bile birgün en kötü anda en çok yanımızda olan olabiliyor.... ben boşta olsa mesajların silinmesi taraftarı değilim bu forumda paylaşılan her kelime her cümle bence gücümüzü ve konulara olan duyarlılığımızı ortaya koyuyor... Kimseyi kaybetmeyi o gitse yada girmese ne olacak cümlesini kendimize lütfen yakıştırmayalım... bu herzaman kaybetmiş bir toplumun vatandaşına olan güvensizliğini ve onu dışlanmışın bile dışına atmışı ortaya koyar bu ülke bu yüzden bu hale geldi zaten....
Biliyorum hiç kolay değil bazı insanları kazanmak ve onu doğruya yöneltmek ama sizce de en güzeli bu değil mi? ben bu tartışmayı bile keyifle takip ediyor her yazanı gördükçe herkesin fikirlerini okudukça mutlu oluyorum... Biz insanların fikirlerine öğrenme isteğine yada şevkine zarar vermektense kazanmanın ne kadar güzel ve zor bir olgu olduğuna kanaat getirelim....

seninle hemfikiriz serhat..

egoist bir insan değilim yönetim kararına saygı duyarak beyan ettiğim bir düşünce...

soruyu anlamadın koray.şahsi düşüncem demen gerekiyo burda.ayberk bunu yönetimmi böyle düşünüyo onun içinmi böyle söylüyosun yoksa yönetimle alakası olmadan şahsi fikrinmidir babında sordu...senin söylediğinde şahsi fikrindi zaten...:)

yönetimde fikir ve düşünceler konusunda abartmamak koşuluyla çoğunluk özgürlükten yana yanlış bir şey sanırım yok

---------- Post added at 02:29 ---------- Previous post was at 02:27 ----------

yönetimde fikir ve düşünceler konusunda abartmamak koşuluyla çoğunluk özgürlükten yana yanlış bir şey sanırım yok
hee yavrum şu da var kimsenin dürtmesi veya dayatması sonucu söylemiyorum:)

Siyaset Meydanı tadında olmuş:)

Ben öyle birşey söylemedim Yiğit üyesi. Arkadaşlarından nasıl biri olduğun hakkında fikir sahibi olduğunu söyledim. Hani kulaktan kulağa dolanan birşey olsa değişmişte duymuşsun derdim fakat okuyan 1. kişi olarak yanlış okuman benden kaynaklanmıyor sanırım.

---------- Post added at 00:32 ---------- Previous post was at 00:31 ----------

Ben aracımı servise götürmüyorum yanan bütün lambalarıda söndürtebiliyorum. Demekki servis dışında da söndürülebiliyormuş.

söndürmüş ol üye aferin ne diyim..
fizik kurallarından sonra arabamı da kendim onarırım dağıtır tekrar toplarım dersen şaşırmıcam zaten..
başarılar.. :D

Önerdiğiniz çözüm önerisine kesinlikle katılıyorum ve demokratik olduğunu düşünüyorum. Konu sahibi, Lütfen servise göster önerileri yapmayın gibi bir not düştüğü takdirde, konuyu takip edenlerin bunu dikkate alarak yorum yapmalarını isteyebiliriz. Fakat, bu tip konularda servis önerisi yapıldığı takdirde mesaj silinecek mi silinmeyecek mi? Konularının bu şekilde gündemde kalmasından hoşnut olanlar ise bu notu yazmayarak, istediği yorumları alabilir.

sen altına not düştükten sonra baktın ki hala servise git yorumu yapılıyor orda yönetime ricanı yaparsın o mesajları silmek onların düşünce ve isteklerine kalmış bu konudaki cevabı büyüklerimiz yönneticilerimiz verebilir ama ben ne olursa olsun yönetimin mesaj silmek konusuna meraklı olduğunuu sanmıyorum ki yorumlarıda bu yönde buna bakarak yönetimin mesajları silmeyeceğine kanaat getirebilir ve bu soruyu sormamış gibi düşünebilirsin Ayberk ben burda çoğunluğun kesinlikle servise git mesajına bu kadar takacağını sanmıyorum ama takanlara da takmayanlar kadar saygı duyuyorum.....

söndürmüş ol üye aferin ne diyim..
fizik kurallarından sonra arabamı da kendim onarırım dağıtır tekrar toplarım dersen şaşırmıcam zaten..
başarılar.. :D

arabanı eger bıraz tanıyosan toplayabılırsın yıgıdo ama yenı teknolojı bı arac deıl opel kadtee falan olması lazım:)

Geri
Üst Alt