Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Tek TÜRKİYE II | Edirnekapı Şehitlik Organizasyonu

kurtbil

Kayıtlı Üye
Şehitlerimiz için tekrardan buluşma zamanıdır arkadaşlar...

Hergün onlarca şehit verdiğimiz şu günlerde tepkimizi verme, şehitlerimizin huzuruna gidip dua etme, huzurlarında saygı durusunda bulunup İstiklal Marşımızı okuma zamanıdır.

Yine önceki organizasyon gibi İstanbul turu ile de Türk Gencinin duyarsız olmadıgını gösterme zamanıdır.

Zaman olarak önümüzdeki hafta yani 27 Haziran Pazar gibi düsündüm, pazar genelde bircok arkadasa uygun oluyor + fazla zaman gecirmeden tepki vermek lazım...

Gecen sefer asker konvoyu vs zannedenler olmustu bizi, bu nedenle bu sefer büyük yazılarla, dev stickerlarla arabalarımızda konvoyumuzun amacını belli etmemiz şart. Bayrak sorunumuz yok ama sticker ve yazılar konusunda yardımcı arkadaslara ihtiyacımız olacak.

Yine otomobil forumlarında büyük kitlelere ulasmamız lazım ama bunu yaparken de öyle apacisi, gazcısı falan olmayacak, bu özel günü karalayacak tek bir insan bile olmamalı...

Gecen sefer emniyete bilgi vermememize ragmen bilgileri olmustu, hatta sagolsunlar duyarlı amirlerimiz eskort araclar ve sivil memurları bize tahsis etmislerdi. bu sefer bilgi vererek bu isi dogru düzgün yapmak lazım...

Gün tarih saat netlesince facebookta da bir etkinlik duyurusu yaparız, bu konuda kararsızım cünkü alakasız insanların gelip konvoyda tehlikeli hareketler vs yapması hicbirimizin hosuna gitmez, neyse bir orta yol buluruz artık.

Fikirleri alalım + kısa sürede uygulamaya gecelimki hersey haftasonuna hazır olsun.

Facebook linkimizi ne kadar kisiye yayabilirsek o kadar cok kitleye, otomobilsevere ulasabiliriz.

http://www.facebook.com/?ref=logo#!/...26324080736820

Etkinlik Linkimiz;

http://www.facebook.com/event.php?ei...0472351&ref=mf

Gecen seferkı sehıtlık zıyaretınde forumumuz duyarlılıgını gosterdı ve bu seferde aynı duyarlılıgı gostercegını umarak konuyu dogrudan buraya kopyaladım.Gecen seferkı gıbı ben yıne orda olcam sızlerı de beklıyorum,eger cogunluk saglarsak SCW olarak kendı aramızda organıze olup bulusma yerıne hep bırlıkte gıderız.

Yenı ekleme yapıyorum

TARİH : 27 HAZİRAN PAZAR
SAAT : 14:00

BULUŞMA NOKTALARI :

ANADOLU YAKASI : KOZYATAĞI CARREFOUR 12:30

AVRUPA YAKASI : HONDA CEM 12:30

ANADOLU YAKASININ HONDA CEME GELMESI ITIBARIYLE ŞEHİTLİĞE DOĞRU CIKIS 13:30

TÜRK BAYRAĞI DIŞINDA LÜTFEN HERHANGİ BİR SİYASİ İÇERİĞİ OLAN BAYRAK GETİRMEYİN. BU KONU HEPİMİZ İÇİN ÇOK ÖNEMLİ.

kısmet olursa tabii ki varım..

velakin konvoyun amacının belli olması için en başta kimsenin korna çalmaması lazım..
ya da düğün konvoyu tarzında değil..

Çok doğru yerinde ve zamanında bir konu can helal olsun kardeşim elimizden ne geliyorsa yapalım...

Sen söyle can facebooktan paylaşalım herkese daha geniş kitlelere...

Can Bu davranışınla SCW yönetiminin ne kadar doğru bir karar verdigini kanıtladın...

kesinlikle ordayım ama benim dileğim scw'yi 3-5 arbadan daha kalabalık bir şekilde orda görmek

Saolun arkadaslar,konu tam kesınlıgını aldıgında yenıden burdan paylasıcam,Scw den ıstegım butun duyarlılıgımızı gosterelım sayımızla,gelen kısılerın ıllakı forumdan olması gerekmıyor olmasından dolayı techturkey ın onderlıgınde duzenlenen bu zıyeretı sızlerle paylastım kayıtsız kalmıcagımız ıcın

Bu mudur Scw ahalısının duyarlılıgı bu zıyarete karsı ?

Geri
Üst Alt