Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Tebrikler Fenerbahçem..

:eek::eek::eek: sarııııııııııııııııı laciveeeeeeeeeeert :eek::eek::eek:

Vallaha ılk bas ıgneleyıcı br yorum yazacakdım ama bjk lı arkadasların guzel yorumlarını okuyunca vaz gectım :) GFB!

Tebrikler fenerbahçe yensende yenilsende gönlümüz hep sende :)

Yapılan yorumlar polemik yaratma amaçlı olmayıp, tamamen şahsi görüşlerimdir, umarım kimseyi kırmaz ve gücendirmez...

Bir Fenerbahçe taraftarı olarak ve futboldan çok anlamayan biri olarak gözlemim, kesinlikle derbi adına yakışır bir derbi olmadı, derbi denen olay oynanan futbol kalitesi ile göze hitap eder, izleyene zevk verir bu her iki taraf için de geçerlidir. Hangi takımın kazandığı kaç gol attığı tabiki taraftarlar için önemli olmak ile beraber maça izleyici olan diğer takım taraftarları açısından seyir zevki vermelidir. Dün akşam ki maç için Fenerbahçe beklentilerin aksine çok kötü bir futbol koydu ortaya, sahada ilk yarı için Stoch ve defansta Yobo'nun haricinde pek oyuna katkı sağlayan oyuncu olduğunu düşünmüyorum, sakatlığını atlatamamış Gökhan ve Emre aksayarak da olsa ilk yarıda Fenerbahçeyi rakip sahaya taşıyan isimler oldular fakat nükseden sakatlıklar Fenerbahçenin aksamasına sebep oldu, Aykut kocaman Gökhan yerine Selçuk ve Emre yerine Caner ile ikinci yarıya başlamış olsaydı ikinci yarı için daha hızlı bir maç izlerdik kanatimce. Alex gururumuz kabul ama son iki maçtır alexte yaşanan düşüş aşkardır, oyunda çok uzun süre tutulması bence hatalıydı, en fazla 55-60. dakikada oyundan alınabilirdi. Maçı kazandık fakat bu bizim oyun kalitemizden değil, Beşiktaşın eksik bir kadro ile karşımızda olmasından dolayıdır, ilk golü Yobo atıyor 14. dakika, Fenerbahçe gibi bir takımın derbide golünü atan bir stoper bu da ayrı bir konu, maç içerisinde yaşanan sertlikler olmasaydı bir nebze daha kaliteli bir maç olabilirdi fakat gereksiz ve kasti yapılan faul ler zaten düşük olan zevki iyice düşürdü ve gereksiz gerginlik yarattı, ben Beşiktaşın tam kadro olarak bu maça çıksa Fenerbahçeye karşı galip gelebileceği hissiyatına kapıldım bilmiyorum sizler neler düşündünüz maç esnasında...

Geri
Üst Alt