Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Tebrikler Fenerbahçe !!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Klasik bir laf vardır ya; Hatice ye değil de neticeye bakmak lazım:D
Tebrikler FENERBAHÇE m:eek:

Fenerbahçe Spor Kulübünü kınıyorum! Nerede dostluk? Nerede fair play? Nerede kaldı El Classico? Nerede kaldı rekabet? Bir Kulübü her hafta yenebilirsiniz. Bu spordur? Ama o kulübü haftada 3 kez yeniyorsanız, orada zulüm vardır, işkence vardır. Hem siz biliyormusunuz onların UEFA kupası bilem var. Yapılan zalimcedir… Kınıyorum.:)

Tebrikler fenerbahçem...:eek::eek::eek::eek:

Çok pozisyona girdik ezdik diyen arkadaşlara 2005 yılındaki 12 net pozisyona girip 5-1 kaybettiğimiz kupa macını hatırlatırım,istersen 355 pozisyona gir o 3 direk arasından topu sokacaksın:)

Tebrikler Fenerbahcem,maçtan sonra telefonlarını açmayan SCW lileri kınıyorum:)

Çok pozisyona girdik ezdik diyen arkadaşlara 2005 yılındaki 12 net pozisyona girip 5-1 kaybettiğimiz kupa macını hatırlatırım,istersen 355 pozisyona gir o 3 direk arasından topu sokacaksın:)

Tebrikler Fenerbahcem,maçtan sonra telefonlarını açmayan SCW lileri kınıyorum:)
macı sonunu boşverdik adamlar hala kayıpp :)) aslanı marmaray danmı gecirmeyi düşünüyolar acaba :)

helal olsun kanaryama gelenegi bozmadı :D

Oynamadan 2 tane gol attık galip geldik,bir de oyuna asılıp düzgün oynadığımızı düşünün 2 değil kaç tane atardık acep:D

tebrikler FENERBAHÇEM 2 gol dede arena tık. dostluk kazansın!

Her zamanki klasik maç sonucu:)Yazık oldu yaa 1-1 olduğumuzda umutlanmışlardı belki yeneriz diye:) yine hüsran yine hüsran GS:D
Fenerbahçe'm sen bizim herşeyimzsin...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt