Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Tebrikler Fenerbahçe !!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Futbolun adaleti yok........ hele bide sözkonusu g.s. f.b. maçı ise maçı izleyen taraflı tarafsız bu sonuca inanamamıştır...

Bir 90 dakika daha olsaydı biz yine galip gelemezdik... değil galip gelmek beraberede kalamazdık kısmetten ötesi yok...

Benim açımdan önce ablasını sonra annesini kaybeden ve şuanda mide kanseri olan tedavi gören çok koyu fenerli olan enişteme bir moral oldu...

Ağır kanser hastası olan ve yatağında feneri soran enişteyi kaybetmiş bulunuyoruz....!

Allah Rahmet eylesin kardeşim başın sağolsun

• Beğen
Reaksiyonlar: 24
Allah rahmet eylesin , başınız sağ olsun

• Beğen
Allah rahmet eylesin çok üzüldüm gerçekten

• Beğen
Bu konu nasıl portler gene bırı fener'e laf sokmus dıye gırdım bır celalle ama yazana bak yalan dunya anam be bosuna kıryoruz bır bırımızı....

Yalan... dünyada ölümden başkası yalan.............!

Sağolun dostlar......!

marsilya galibiyetin den dolayı fenerbahçeyi ve tüm fenerbahçeli arkadaşları tebrik ederiz bekir harika bi gol:eek: attı altın degerinde

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt