Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Teşekkür Butonu

yarında kısmen İngilizce olan yerleri TR ye çevireceğim.. Bu arada sitede hantallık söz konusumu bunu koyduktan sonra?

bişi değişmedi gibi geldi bana..
dün gece sadece bi ara dondu bi kaç defa o kadar..şuan bi fark yok.. :)

"Hoş geldin de, Hayırlı satışlar de, Hayırlı olsun kazasız belasız sürüşler de" butonu da koysak olmamı : D

Namaza gittim gelcem butonuda olsun abi hayirli cumalar konusuna kullaniriz he abi :D

hayırlı satışlar yazıları sizi rahatsız ediyosa sattığınız ürünün yanına dipnot yazın lütfen hayırlı satışlar yazılmasın diye bu insanları neden bu kadar rahatsız eder anlamıyorum.. saol Serbay buton güzel olmuş denedim beğendim :D vaybe teşekkürü geri al bile var :D

Bence de forumda olmazsa olmazlardan olan bir eklenti.Serbay'a ilk teşekkürü yolluyorum.:)

xx

Teşekkür butonuna bastıktan sonra umarım teşekkür butonuna bastım yazmaz kimse :D

Geri
Üst Alt