Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Teşekkür Butonu

güzel öneri ayberk teşekkürler şimdi o buton olsaydı bunu yazmayacak sadece teşekkür edecek..gerekirse yorum yapacaktık..hoş olur kanısındayım

sayfa güncellenmeden önce vardı tşkr.butonu...serbay'ın yardımı ile tekrar eklenir.

Cezmi abi bu yapılabilir bi uygulama, siteyi elden geçirdiğimde yapacaktım bunuda 4.0.3 versiyonu yeni çıkmıştı o sürümler bizim siteye uymuyordu o yüzden teşekkürler butonunun yeni sürümünü beklemiştim. Aklımda olan birşey bu yinede :) El atacağım en kısa zamanda.

Cezmi abi bu yapılabilir bi uygulama, siteyi elden geçirdiğimde yapacaktım bunuda 4.0.3 versiyonu yeni çıkmıştı o sürümler bizim siteye uymuyordu o yüzden teşekkürler butonunun yeni sürümünü beklemiştim. Aklımda olan birşey bu yinede :) El atacağım en kısa zamanda.

Aman Serbay el atmasına atda,sitenin hızı şu an iyi gibi...Sen bu eli attıktan sonra bu butonu ekleyince yine site ağır diye sinir küpü olmıyalım..:D

Techturkey'de bazı başlıklar altında var sadece teşekkür butonu her başlık altında yok öyle olması dahada iyi oluyor bence..Yardım konuları veya karşılaştırma konularında olsa sadece iyi olur diye düşünüyorum..

Techturkey'de bazı başlıklar altında var sadece teşekkür butonu her başlık altında yok öyle olması dahada iyi oluyor bence..Yardım konuları veya karşılaştırma konularında olsa sadece iyi olur diye düşünüyorum..

Bence bu butonun her mesaj altında olması daha iyi olacaktır. Bazen yeni gelen üyeler bölümünde ya da başka bölümlerde de faydalı bilgiler paylaşışıyo. Bu şekilde her konu altında bu tür mesajlardan oluşacak kirliliğe son verilmiş olur. Ayrıca foruma ilk defa giren bir kişi sorunlarla ilgili konularda çok teşekkür alan mesajı kendine referans alabilir, daha faydalı olabilir.

Bu konuyla ilgili bi gelişme var mı?

Geri
Üst Alt