Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Tarraco ve Cupra Formentor Türkiye'de

faw13

TEKNİK MODERATÖR
Herkese merhabalar,

Çok beklenir mi bilemeyeceğim ama araçlar Türkiye'ye geldiler sonunda. Cupra için henüz resmi bir site yok ortalıkta ama geldiğine dair çok fazla haber var.

Bunlar tabii ki opsiyonsuz fiyat listeleri, opsiyonlar eklenince fiyatlar iyice uçacaktır.

Nisan 2021 fiyat listesi

1617601054629.png

Formentor için 4 farklı motor için fiyatlar şu şekilde paylaşılmış, VZ mevcut motordaki en güçlü konfigürasyon anlamına geliyor.

CUPRA Formentor 1.5 TSI 150 HP DSG490.000 TL
CUPRA Formentor VZ 2.0 TSI 310 HP DSG 4Drive860.000 TL
CUPRA Formentor 1.4 eHybrid 205 HP DSG700.000 TL
CUPRA Formentor VZ 1.4 eHybrid 245 HP DSG760.000 TL

Bunlarla beraber Cupra Leon ve Cupra Ateca için de fiyat gelmiş;

CUPRA Leon 1.4 eHybrid 245 HP DSG700.000 TL
CUPRA Ateca 2.0 TSI 300 HP DSG 4Drive860.000 TL

Tabii 300 bglerdeyken Cupra Leon mantıklı olabilirdi ama şu fiyatlarla 1.4 245'lik bir arabayı kime satarlar bilemiyorum. Premium segment araçlar daha ucuz durumdalar. Belki daha güçsüzler ama segment farkı ve daha uygun/benzer fiyatlarla bence hiç şansı yok.

Bunlarda da full link kapali mi acaba ? Bu kadar kotu yonetilen bir marka daha gormedim ...

Formentor'u bilemiyorum ama Tarraco şu anki modeller içinde İbiza'dan sonra en eskisi, sorun olacağını sanmıyorum onda.

Bakalım cupra nasıl satış rakamlarına ulaşacak. Cidden merak ediyorum

Geri
Üst Alt