Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Tamponların Benzerliği Bi Tesadüf mü. ??

YCO

Kayıtlı Üye
mazda3-front.jpg
seatleonlinearfront.jpg

2010mazda3istoprearangl.jpg
Seat_Leon_Cupra_02.jpg

Hiç benzemiyo birbirine nası benzettin sen..:D

az önce yolda gelirken karşı şeritten bi tane beyaz Mazda geliyodu uzaktan Leon sandım yakınlaşınca rengi değişti işin..yolda görmeniz lazım o zaman ne diyim.. :)

yiğit o açıdan bakarsanda karşıdan gelen bir hyundai accenti defalarca önden insignia ya benzettm sonra yanına gelince gördümkü insignia değilmiş ama şimdi bazılar diyecekki nerdfen benzettin :D

bende pek bi benzerlik göremedim. hatta arka tampondaki plastik difüzör kısmı nerdeyse her arabada var, bmw de mercedesde de var.

ben yiğitn anlatmak isteidği benzerliği gördüm aslnda. stopların altından aynı leondaki gibi bir kıvrımla inior tamponun ana yapısı benziyor ama bu olay bilimum hb lerde var artık.

yiğit o açıdan bakarsanda karşıdan gelen bir hyundai accenti defalarca önden insignia ya benzettm sonra yanına gelince gördümkü insignia değilmiş ama şimdi bazılar diyecekki nerdfen benzettin :D

hadi benimki benzemesin ok ama senin benzetmene yok artık diyorum sadece.. :D

Geri
Üst Alt