Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Tampon için yardımcı olursanız sevinirim

Şahin ŞAHİNKAYA

Kayıtlı Üye
Leon 1p mk2 2008 aracıma bu tamponun birebir aynısını arıyorum araştırmalar sonucu halen bulamadım , uzun plakalık Yeri olan yani bundan arıyorum , var ancak hep kare plakalıklı , yardımcı olacak bir arkadaş olursa çok mutlu edecek beni .B359D64C-E50C-435B-9694-B38CEA740253.jpeg

Hocam bu tampon mk2 leonun aero body kit ön tamponu. Servislerde aero ön tampon diye satılır. Plaka yeri standarttır. Bu piyasadaki fibercilerin yaptıkları derme çatma işlerde gittikçe evrim geçirdi. Fiber almanı önermem. Çabuk çatlar ve tam orjinal şekilde oturmaz. Servisden almalısın. Ama fiyatı yüksektir.

Hocam bu tampon mk2 leonun aero body kit ön tamponu. Servislerde aero ön tampon diye satılır. Plaka yeri standarttır. Bu piyasadaki fibercilerin yaptıkları derme çatma işlerde gittikçe evrim geçirdi. Fiber almanı önermem. Çabuk çatlar ve tam orjinal şekilde oturmaz. Servisden almalısın. Ama fiyatı yüksektir.
Yetkili servislerde olacağını hiç düşünmemiştim:) istediğim olsun da serviste olsun , gına geldi aramaktan dediğiniz gibi farklı farklı kalıp yapmışlar. Plaka yeri standart derken bu resimdeki gibimi onumu kastettiniz , servisteki birebir görünüş olarak bununla aynımı ?

Yetkili servislerde olacağını hiç düşünmemiştim:) istediğim olsun da serviste olsun , gına geldi aramaktan dediğiniz gibi farklı farklı kalıp yapmışlar. Plaka yeri standart derken bu resimdeki gibimi onumu kastettiniz , servisteki birebir görünüş olarak bununla aynımı ?
Valla tam hatırlamıyorum plaka yerini ama servistekini götünce bunlar yanında yamuk yumuk duruyor. Zaten arada ciddi fark var. Onu görünce fiberi gözün görmez daha. Ki fiber ywpıcağına orjinal tamponu kullan daha iyi..

Valla tam hatırlamıyorum plaka yerini ama servistekini götünce bunlar yanında yamuk yumuk duruyor. Zaten arada ciddi fark var. Onu görünce fiberi gözün görmez daha. Ki fiber ywpıcağına orjinal tamponu kullan daha iyi..
10.000 TL dedi ve karşılıklı sustuk boya işçilik vs hariç. Teşekkürler yanıtlar için , Ankara’da aradığımı buldum fiber falan ama kıyamadım o paraya

Sadece ön tamponamı 10 bin dedi ? Yanlışlık olmasın.

Sadece ön tamponamı 10 bin dedi ? Yanlışlık olmasın.
Evet evet , kendiside şaşırdı , bayağıdır ürüne bakmadığını söyledi nasıl artmış böyle demekten kendini alamadı. Sadece ön tampon tr de 1 adet kalmış farklı şehirde stokta harici yokmuş. Neticede 1200 dolar bize pahalı

Orjinal aero parçalar oldum olası pahalıydı zaten. Artık çoğu firma zaten aksesuar kataloğunda olsa da getirmiyor ülkemize body kit parçalarını, yan sanayide hallediliyor nasılsa, getirse de o fiyatlardan satamayacak.

Geri
Üst Alt