Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Tampon için yardımcı olursanız sevinirim

O fiyat nedir öyle. Yazık yahu, para kolay kazanılmıyor ki.

Aslında tamponun fiyatı maalesef çok ekstrem yada astronomik bir fiyat olmamakla beraber daha makul de olabilirdi tabiki. Örneğin 800-900 dolar civarı mesela. Fakat o fiyat bile olsa hala ülkemiz ekonomisinde bizim o tampon için ödeyeceğimiz ücret olarak kolay kabul edilebilir bir meblağ değil şahsım adına. Yurt dışında 1200 (birim?) olarak istenen ücret makul olabilir belki ama burada ne yazık ki insanın canını yakacak kadar yüksek. Şahsen böyle bir durumda ikilemde dahi kalmadan cebime göre hareket ederdim ne yazık..
Yalnızca bir ön tampon için 10bin gibi bir para ile daha yeni araçlara daha teknolojik donanımlar ekleniyor kanımca. Bu nasıl bir iştir böyle, dengesi şaşmış terazi gibi resmen!..

Yahı ben en son 2000 tl civarı fiyat almıstım. Ne ara bu hale gelmiş. Hep cupra tampondan daha pahalıydı ama bu kadar absürd değildi. Demekki cupra tamponda 8000 civarıdır artık. Bence sahibinden letgo gibi sitelerden ikinci el orjinal kovalamak daha mantıklı. Fiber üzebilir.

Bende bu tamponlardan taktırmıştım. Fiber.
Size tavsiyem, kesinlikle orjinali bozmayın. Orjinal tamponları satmayın, atmayın.
Ben bu fiberlere 5 ay katlanabildim.
Altı sürtüyor, tırnaklardan atıyor.
Tampon arası boşluk bile olmuştu.
Tekrar orjinal tamponları taktırdım.
Yine de siz bilirsiniz.
Şık gösteriyor güzel ama sorunlu.
Mesela, ön tamponun ızgara aralığı geniş. Bu yüzden motorun sesi çok çıkıyor.
Sessiz araba sanki bağırıyor gibi oluyor.

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt