Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Tamir fiyatı

emresancak5

Kayıtlı Üye
Herkese hayırlı günler aracım esnemelerde setten vs geçerken gacırdama yapıyo banada usta motor muhafszasının ordan yuvarlak lastiğin koptuğunu ve salıncakla askı rotunun değişmesi gerektiğini söyledi. Fiyat da 1150 verdi fiyat ve arıza tespiti doğrumu şimdiden teşekkürler

Oncelikle gecmis olsun lakin o gicirdama ikisiyle de alakası olmayan bisey amortisör takozundan gelen gicirdama sesi o takoz lastik olduğu icin sicak soguk yagmur ruzgar gibi dis etmenlerde ses yapabilir baska bir ustaya göstermenizi tavsiye ederim

Bahsettiğiniz durum, kronik bir problem bildiğim kadarıyla. Özellikle bende de kış aylarında oluyordu. Bir de ne kadar doğru bilemiyorum ama bagajı doldurup uzun yola çıkmadan evvel ön lastikleri 38, arka lastikleri 36 basınçla şişirdiğimde bu sesin neredeyse kesildiğini fark ettim ilginç bi şekilde. Önceleri 34-34 olarak kullanırdım.

Herkese hayırlı günler aracım esnemelerde setten vs geçerken gacırdama yapıyo banada usta motor muhafszasının ordan yuvarlak lastiğin koptuğunu ve salıncakla askı rotunun değişmesi gerektiğini söyledi. Fiyat da 1150 verdi fiyat ve arıza tespiti doğrumu şimdiden teşekkürler

Ustadim alttakim sorunlarinda hicbir zaman bir ustaya bagli kalma. Mutlaka 3-4 guvenilir yere sor. Problem kaynagi baska olup gereksiz parca degisimi yapma ihtimalin cok yuksek olan bir durum..

Belki fikir verir ben bu kış aracimin ondeki 4 salincak burcunu z rotun tekini ve termostati degistirdim ki bse/bgu motorda termostatin yeri tam bas belasi isciligi yuksek. Sonrasinda rot balansa soktum toplamda butun islemler icin 600Tl iscilik dahil ucret vermistim. Aracim seat toledo 2005 (golf 5 audi a3 ayni platform olan kasa)

Bunun disinda kalitesiz marka urun taktirma. Konforu bariz bir sekilde dusurebilir. Motor titresiminden yol rezonansina kadar şaseye verebilir onuda direkt hissedersin zaten..

Herkese çok teşekkürler ilgi ve alakanıza şanslıyım sizile aynı platformda buluştuğum için :)

Oncelikle gecmis olsun lakin o gicirdama ikisiyle de alakası olmayan bisey amortisör takozundan gelen gicirdama sesi o takoz lastik olduğu icin sicak soguk yagmur ruzgar gibi dis etmenlerde ses yapabilir baska bir ustaya göstermenizi tavsiye ederim
İstanbul anadolu yakasında varmı bildiğiniz usta

Arkadaşlar bu belirttiğim sorun devam ediyo ama usta olarak hayla bi yer bulamadım işini düzgün yapan ek olarak çukurdan geçtiğimde sağ teker diye düşünüyorum sağ tarafdan ince bi ses geliyo çiv diye bunun nedeni nedir sizce hayırlı geceler

Arkadaşlar bu belirttiğim sorun devam ediyo ama usta olarak hayla bi yer bulamadım işini düzgün yapan ek olarak çukurdan geçtiğimde sağ teker diye düşünüyorum sağ tarafdan ince bi ses geliyo çiv diye bunun nedeni nedir sizce hayırlı geceler
Emre senin ustan belli dostum. @OTO DÜNYASI . Gökhan abimizi bir ziyaret et. Bana ulaş adresini tarif edeyim. Kaç binde aracında salıncak askı rotu motor muhafazanın ordaki lastik dediği muhtemelen motor takozudur bunların değişmesi gerektiğini söylüyor. Biraz mantıksız. Olmayacak yere iş çıkarttırma başına.

Emre senin ustan belli dostum. @OTO DÜNYASI . Gökhan abimizi bir ziyaret et. Bana ulaş adresini tarif edeyim. Kaç binde aracında salıncak askı rotu motor muhafazanın ordaki lastik dediği muhtemelen motor takozudur bunların değişmesi gerektiğini söylüyor. Biraz mantıksız. Olmayacak yere iş çıkarttırma başına.
İşte başka yer bilmeyince eyvallah diyosun ustayada ama banada mantıksız geldi o yüzden başka yerede göstermek istiyorum aracım 62 binde

O sesler kronik arkadaşım. Alt taraftaki burçların lastiklerinden yapıyor. Benim aracım 15000 deyken yapıyordu servis o burçları spreyle yağlıyor sorun çözülüyor fakat geçici bir süre sonra tekrar başlıyor. yağmurlu havalarda ses duymazsın ama kuruyunca yine geliyor. Bir arkadaşım Doğuş kartalda oraların sökülüp yağlanması için 150 lira fiyat almıştı geçen yıl ama aracını satınca kaldı öyle.

Geri
Üst Alt