Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

takaslı yay ....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
kanka bende 5 le degistiriyim diyorum ama cok sert olcak diye vazgeciyorum.4 luk bakalim sana

kanka bende 5 le degistiriyim diyorum ama cok sert olcak diye vazgeciyorum.4 luk bakalim sana

sence cok edıcekmı bence etmıcek valla benım hıcte kotu degıl suanda konforum tek kotu yanı dusuk gelmıyo valla bınen kımse rahatsız olmuyo H&R sanırım gayet ıyı oldu benım araca ...

sence cok edıcekmı bence etmıcek valla benım hıcte kotu degıl suanda konforum tek kotu yanı dusuk gelmıyo valla bınen kımse rahatsız olmuyo H&R sanırım gayet ıyı oldu benım araca ...
kanka cunku senin aracin boyutlari farkli.daha genis ve uzun bi arac oldugundan zaten konforda artin var.ama 5lik sertliginde de cok ziplatir.ama goruntu sahane olur :D

gencsın daha brak komforu flan bas yawru canavar olcak :D

kanka cunku senin aracin boyutlari farkli.daha genis ve uzun bi arac oldugundan zaten konforda artin var.ama 5lik sertliginde de cok ziplatir.ama goruntu sahane olur :D

doğuş yanlız şu noktayi kaçiriyorsunuz ,
3 lük yaylar ile 5 lik yayları kutusundan çıkartıp yanyana koyun...iki yayın da boyları aynıdır. 5 lik daha yumuşak olduğu için aracın ağırlığı yayın üstüne oturduğunda araç daha çok yere iner...
yani 5 lik takınca mutlaka çok sert olacak diye bir şey yok abicim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt