Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Tüvtürk muayenesi

muayenede film sıkıntı yaratmıyor, hafif kusur diye geçiyor

nasıl bir memleket anlamadım ki, cam filmi yaptırmak yasal ve devletimiz bu şirketlerden vergisini alıyor. Muayeneye gidiyoruz filmden sorun çıkmıyor aracımızın muayenesini yaptırıyoruz ama Allah başımızdan eksik etmesin! polislerimiz uygun gördükleri! araçlara yasak olduğu için cam filminden ceza yazıyor...

siz de büyük bir dertten kurtulmuşsunuz muayeneyi atlarak geçmiş olsun ve hayırlı olsun :)

Filmler ruhsat sayfasında muayne yeri kalmadıysa sökülüyor bide opel , ford da genelde rastlanan sıfır yerine 'o' yazma muhabbetinde yani yeni ruhsat sayfası çıkıcağı zaman

Dün aracımı fenni muayeneye gönderdim sadece filmlerden hafif kusurlu olarak geçti...

muayenede film sıkıntı yaratmıyor, hafif kusur diye geçiyor

nasıl bir memleket anlamadım ki, cam filmi yaptırmak yasal ve devletimiz bu şirketlerden vergisini alıyor. Muayeneye gidiyoruz filmden sorun çıkmıyor aracımızın muayenesini yaptırıyoruz ama Allah başımızdan eksik etmesin! polislerimiz uygun gördükleri! araçlara yasak olduğu için cam filminden ceza yazıyor...

siz de büyük bir dertten kurtulmuşsunuz muayeneyi atlarak geçmiş olsun ve hayırlı olsun :)

beni zorla küfüt ettircen dimi bunlara :D :D :D arkadaslar benım aracım oldugu halde muayneden geçtıyse hepınızınkı geçer rahat olun :D bide far ayarsızlıgında kalıyo dıyen arkadaslar xenon far ayar tutmaz yani kalmıyo gene gecıyosunuz hafıf kusur olarak ama bır dahakı muaynede o hafıf kusurlardan bırı bıle olursa arac kalıyor :D :D :D

Geri
Üst Alt