Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

PASİF Türkiye Geneli 21 Mayıs Pazar Sapanca Sahili Bol Aktiviteli Organizasyonumuz

Kiymetli arkadaslar ben daha once hic boyle bir organizasyona katilmadim ailece esimizle cocugumuzla gelebilirmiyiz varmi ailesiyle katilanlar yoksa herkes tek mi geliyor

Kiymetli arkadaslar ben daha once hic boyle bir organizasyona katilmadim ailece esimizle cocugumuzla gelebilirmiyiz varmi ailesiyle katilanlar yoksa herkes tek mi geliyor

Organizasyona katılan arkadaşlarımızın %80- %90'ı ailece katılmaktadır :) İsterseniz ailenizle isterseniz kendiniz de katılabilirsiniz.

272b56d2d0b0f1a8877ee87bdcba151b.jpg

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Her gün son ana kadar GÜNCEL

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Reaksiyonlar: kfy
valla çok güzel bir topluluk tertemiz insanlar adam gibi adamlar.gelmeyi çok isterdim ama malesef elde olmayan nedenlerden dolayı gelemeyeceğim..şimdiden gidenlere iyi eğlenceler dilerim.umduğunuzdan güzel geçsin.

Geri
Üst Alt