Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Türkcell hediye

kfy

Administrator
Yıllardır Turkcell kullanan faturalı hat sahipleri, abonelik yaşına göre değişen miktarlarda ücretsiz konuşma hakkı kazanıyor.

Yıllardır Turkcell kullanan faturalı hat sahipleri, abonelik yaşına göre değişen miktarlarda ücretsiz konuşma hakkı kazanıyor. Turkcell'in sadık müşterilerine düzenlediği "Teşekkürler Kampanyası"ndan faydalanmak için HEDIYE yazıp 2222'ye göndermek yeterli.

Türkiye'nin lider iletişim ve teknoloji şirketi Turkcell, 17 Eylül-17 Kasım tarihleri arasında bireysel faturalı müşterilerine özel "Teşekkürler Kampanyası" sunuyor. Türkiye'de mobil iletişimi başlatan şirket olan Turkcell, yıllardır bireysel faturalı aboneliği bulunan Turkcell'lilere saatler boyu ücretsiz konuşma hakkı hediye ederek teşekkür ediyor.

"Teşekkürler Kampanyası" dahilinde, 4-5 yıldır Turkcell'li olan faturalı hat sahipleri 06:00 - 18:00 saatleri arasında haftada 1 gün; 6-14 yıllık Turkcell'liler haftada 2 iki gün; 15 yıl ve üzeri Turkcell'liler haftada 3 gün tüm Turkcell'lilerle sınırsız şekilde bedava konuşacaklar. Turkcell hattına 3 yıl ve daha az bir süredir sahip olan faturalı hat sahibi Turkcell'liler de hediyesiz kalmıyor.

6 ay daha Turkcell hattı kullanmaya söz verdikleri takdirde onlar da haftada 1 gün 06:00 – 18:00 saatleri arasında, hiçbir ek ücret ödemeden tüm Turkcell'lilerle sınırsız şekilde bedava konuşacak. Kazanılan bedava konuşma hakkı, kampanya katılımından itibaren 60 gün boyunca geçerli olacak.

"Teşekkürler Kampanyası", belirtilen saatler arasında sınırsız konuşma hakkı getiriyor; yani sadık Turkcell aboneleri dilerlerse 12 saat boyunca diğer Turkcell'lilerle bedava konuşabiliyorlar. Faturalı hat sahibi olan Turkcell'lilerin, kampanyaya katılmak ve abonelik yaşlarına göre bedava konuşma günleri kazanmak için tek yapmaları gereken, HEDIYE yazıp 2222'ye göndermek.

Alıntıdır..

bugün bende gazete okudum güzelmiş kampanya...

Turkcellli'nin gücü turkcellin çekim gücü yaşasın. :D:D:D

9 senedir hazır kart kullanıyorum ve kullananlar ne olacak peki? haksızlık ve ayrımcılık yapılıyor,çifte standart uygulanıyor :mad:

OO..60 gün boyunca salı ve cumartesi günleri 06:00-18:00 arası turkcellilerle sınırısız ve ücretsiz diye mesaj geldi..güzelmiş:)

bende gonderdım 14 yıllıkmış hattım.cuma pazar gunlerı snıırsız konusma =)
teşekkürler paylaşım için

çok güzel benim hat 14 yada 15 olacak göndermeden önce sorayım kamu tarife kullanıyorum 1200 dakika 35 lira her yöne iptal falan olur mu??

bu sefer faturasızlara hediye yok galiba.. :D :D

Geri
Üst Alt