Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

türk malı cms c14 mü yoksa çin malı replica a5 mi??

yine senin bulabileceğin çeşit var biz 5*100 aralığında yakışacak jant bulamıyoruz :(

5 kollu spor jant arıyorum 16 yada 17 inç olabilir. ölçüsü 5x112 ...
18 inç pek düşünmüyorum konforu çok düşürüyor ve türkiyenin yolları malum...
sağlam hafif arabayı yormayacak kaliteli güzel görünümlü mümkünse italyan yada alman malı
siyah leona gidebilecek audi a5 yada s5 replicası tarzında bir jant arıyorum.
resim yükleyemedim ama bu tarzlarda jant arıyorum...
teşekkürler...

Merhaba iyi akşamlar Ergün kardeşim
pc nin başına yeni geçtim
şimdi ergün kardeşim normalde istemiş olduğun çelik jant modelleri benimde çok hoşuma giden modeller arasında öncelikle ben bu işi yapıyorum.sana da bu konuda yardım etmek istiyorum.
CMS ÇELİK JANT TÜRKİYEDE üretilen ve Avrupa pazarında çok iyi tutulan OE.jantı kalitesine ve ürn desen ve dizayn için kötü söylenemez. C4 dışında diğer bmodellerde var.
Replika çelik jant olarak A5 modeli de çok güzel ama çin malı tavsiye etmem. İTALYAN olarakta üretimi ni çok zor bulabilir ve fazala para ödeyebilirsin.
ben ne jantlar biliyorum. çinde üretilip alman patenti vurulu madein germany diye bize gelen jantları hep si uzakdoğu ve çin mallları
ama istersen bu jantı A5modelin aynısını replika olarak yerli malı ayarlıyabilirim. sana
ama 16 inç olarak bilgin olsun. ilgilenirsen bu konuda görüşebiliriz.
şimdilik görüşmek üzere iyi akşamlar.

çin değil ama yerli malı replica a5 diyorsunuz anladığım kadarıyla...??

evet ergünkardeşim yerli üretim ve iyi bir firma bayiliğini yapıyoruz zaten yeni üretim leri.
boya atması ve balansızlığa karşı 2 yıl garantili

Geri
Üst Alt