Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Tüp ve Yazılım

yazılıma hiç para harcama
git parayı yatır LPG ye
kendi masrafını çıkarır

yiğit 25 gün sonra istanbula geleceğim..ve geri döneceğim gidiş dönüş karım 300 lira...tüp 990 lirave taksitle yani ben ilk taksidi öderken karda olacağım taksit bazında karda
istanbula alamazsam tayini..hafta bir antepe gidiyorum aylık karım 100 tl gibi
5 ayda ettimi 800 lira sonra gene istanbula geleceğim ordan da 150 lira oldu 950 lira gerie kaldı 40 lira oda eğer bu hafta sonu yaparsam bir 100 lira da bu aydan..geçtim 60 lira kear'a
yani yiğit en fazla 6 ay da çıkıyor parası
ama şu da var tayin çıkmazsa
antep merkezden ev tutacağım..yani hergün gidip geleceğim..yanıma 3 kişi daha alsam ve onlardan servise parayı alınca bana gelen para 600 tl olur benim masrafım 300..
ve ben 300 tl yakıt haricinde ticari kar elde edeceğim..puhaha

Varol abim İstanbul'a bi gidiş gelişle nası 300TL kar ediyosun.. :)
4 depodan fazla benzine gidip geliyosan olur tabii elbet.. :D :D

gezerek Kars'ın ordan dolanarak falan gidiyorsa İst.'a olabilir:D abi sıkıntı yaratıyosa bencede sat dizel al..

satmayı düşündüğün araca bu tür ekstralar bence de gereksiz Varol abicim. Zaten binmediğini söylüyordun tüp taktırınca da yine garajda duracaksa ve üstünde satlık tabelası da varsa yeni sahibi taktırsın.

lpg ıle ugrascagına arabanı guzel b fıyattan sat dızel al abı eger olay ekonomı yapmaksa.kı seata flan da takılma gonul bagı yapıp,cok az yakan dızel motorlar var Vw dısında onlara bakmanı tercıh ederım

istanbula geliş 300 tl dönüş 300 tl tüple dedim %50 fark etse 300 tl kar yapar hadi olmadı 200 olsun..
antep-isr 1155 km..bir depo 700 km yapsa ..150 km ortalama hızla sen hesapla..

lpg ıle ugrascagına arabanı guzel b fıyattan sat dızel al abı eger olay ekonomı yapmaksa.kı seata flan da takılma gonul bagı yapıp,cok az yakan dızel motorlar var Vw dısında onlara bakmanı tercıh ederım

yok takıntım yok öyle can genelde parama bakar beğendiğimi alırım..
yazılanları okuduktan sonra galiba tüp alacağıma arabama bir 1000 tl daha indirim yapayım ben

istanbula geliş 300 tl dönüş 300 tl tüple dedim %50 fark etse 300 tl kar yapar hadi olmadı 200 olsun..
antep-isr 1155 km..bir depo 700 km yapsa ..150 km ortalama hızla sen hesapla..

yok takıntım yok öyle can genelde parama bakar beğendiğimi alırım..
yazılanları okuduktan sonra galiba tüp alacağıma arabama bir 1000 tl daha indirim yapayım ben

150km/h ortalama hız :D:D Abi napıyosun sen :D:D

150km/h ortalama hız :D:D Abi napıyosun sen :D:D

bakma 150 dediğime ama otobana çıkınca bitsin diye yol öyle 140-150 geliyorum..pozantı ankara arası 100 le gidebilitorum bazen 120
bi kere denedim istanbuldan antepe 100 km ortalama hız ile gelmeyi..yol bitmedi..18 saatte gelmişim..

bakma 150 dediğime ama otobana çıkınca bitsin diye yol öyle 140-150 geliyorum..pozantı ankara arası 100 le gidebilitorum bazen 120
bi kere denedim istanbuldan antepe 100 km ortalama hız ile gelmeyi..yol bitmedi..18 saatte gelmişim..

Abi ne yaparsan yap gerçek ortalama hızın 100km/h yi geçmez..

Abi ne yaparsan yap gerçek ortalama hızın 100km/h yi geçmez..

tamam belki gerçek ortalamayı geçmez durlar murlar var ama..devir 4000 üstün çıkınca yakıyor meret..yok sen ortalama yapmışsın 100e denk gelmiş sana özel muamele yapayım 100 gitmiş gibi yakıt sarfiyatı olsun demio bu meret araba sokuyo beni benziciyepuhaha

Geri
Üst Alt