Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

TÜV Türk - Vatandaşın muayene isyanı

Ülkemi ve insanımı seviyorum. Hala aynı zihniyetleri iktidara getirip şikayet eden ülkemi daha da çok seviyorum.

yahu zaten şu avrupa özentiliği nedir bi türlü anlamıyorum avrupa standartlarına biz uycağımıza avrupa bize nie uymuyor:) adam valla tüm kelimelerinde haklı kendimiz bile zor muayne olurken nedir bu yani

haklı kardeşim hepsi haklılar. Kaç lira kazanıyor bu adam da bu kadear üstüne gidiyorlar. Kim takıyor emniyet kemeri de sorun ediyorlar.

TR'de işler hep tersten gidiyo..
ışıklandırma, yollar vs. hiç bi şey uygun değil ama beklenti refah içinde akan bi trafiğimiz varmış gibi..

Sanki Türkiye'de her şey düzgün bir tek tuv türk problemi var.Artık sokak lambalarının elektriğinin parasını bile vatandaştan alan devlet, hani bizim vergilerimiz bize yol su elektrik olarak geri dönecekti..

Geri
Üst Alt