Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

türkiye kupası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Trabzonsporu tebrik ederim...

fenerli dostlar bu kupa başka bahara kaldı yine:D

Acaba fener kupa törenine çıktımı çünkü katılmıyorlar yada katılamıyorlar öyle bir kompleksleri var:D

Trabzon hakeden taraftı. Kupanın iyi oynayan takıma gitmesine sevindim

Skora trabzonlulardan cok gs ve bjk liler sevindi zaten :) Kendileri Feneri yenemediklerinden başka takımların galibiyetleri üzerinden sevinç yaşıyolar :)

Lafı agzımdan aldınız :) Ama gerçektende Hakeden taraf Trabzondu Helal olsun aldıkları kupa...

Bursa´lı Beşiktaş´lılar‚ Beşiktaş yenilince kahrolan Galatasaray´lılar‚Galatasaray´a koyunca kahrolan Beşiktaş´lılar‚ Beşiktaş´lı olan Bursa´lılar‚ Ankaragüçlü olan Bursa´lılar ve Bursa´lı Ankaragüçlüler‚ Trabzon´lu Galatasaray´lılar‚ Galatasaray´lı Trabzon´lular... FENERBAHÇE ADAMI BÖYLE RENKTEN RENGE SOKAR ! BİZ TEK'İZ SİZ HEPİNİZ ! EN BÜYÜK FENERBAHÇE !!

ts'ye tebrikler....

artık ağzımla gülmeyi bıraktım başka yerlerimle gülüyorum hahahahha :D

---------- Post added at 01:32 ---------- Previous post was at 01:31 ----------

Bursa´lı Beşiktaş´lılar‚ Beşiktaş yenilince kahrolan Galatasaray´lılar‚Galatasaray´a koyunca kahrolan Beşiktaş´lılar‚ Beşiktaş´lı olan Bursa´lılar‚ Ankaragüçlü olan Bursa´lılar ve Bursa´lı Ankaragüçlüler‚ Trabzon´lu Galatasaray´lılar‚ Galatasaray´lı Trabzon´lular... FENERBAHÇE ADAMI BÖYLE RENKTEN RENGE SOKAR ! BİZ TEK'İZ SİZ HEPİNİZ ! EN BÜYÜK FENERBAHÇE !!

ts'ye tebrikler....

puhahhahahhah tabi 30 sene kupayı alamayınca travnası böyle oluyor :D:D:D:D:D

Vah vah vah,yazıııkkkk....Acıyorum hallerine Ezikbahçelilerin...

Türkiye kupasını bu sitede en son gören fenerli Cezmi abi olsa gerek.. :)

---------- Post added at 01:51 ---------- Previous post was at 01:33 ----------

Bu sözleri bile Beşiktaş J.K face grubuna yazan bir fenerliden çalmışsın..Bırak bu işleri.. :)

saha biraz kazılsaydı belki eski bir türkiye kupası çıkardı..

arkadaslar bırakın allah askına ben bır gs lı olarak cok uzuldum kupayı fb nın alamayısına :p:p:p:p:p

hadı cezmı abı bıze fenerın aldıgı son turkıye kupasını anlat Tekın abımız de hatırlar bu kupayı baska hatırlayan varmı ???

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt