Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Suya girdim devir yukselmiyor

hayyel

Kayıtlı Üye
Su birikintisine yavas bir sekilde girdim ama aracin kornasi boguk calisiyor.Devir 4 bini gecmiyor.Arac ariza lambasi YANMIYOR.bu sekilde 10 km geldim.Basina boyle birsey gelen var mi? Pc ye baglatmalimiyim.motor yada baska bir sorun var mi, yoksa sabah duzelir mi hersey..yardim lutfen

Su birikintisine yavas bir sekilde girdim ama aracin kornasi boguk calisiyor.Devir 4 bini gecmiyor.Arac ariza lambasi YANMIYOR.bu sekilde 10 km geldim.Basina boyle birsey gelen var mi? Pc ye baglatmalimiyim.motor yada baska bir sorun var mi, yoksa sabah duzelir mi hersey..yardim lutfen

Muhtemel kornaya su gelmiş olmalı ama aracın devir almamasına anlam veremedim
Kapatıp biraz bekleyip tekrar deneyin düzelir Seat grubunda aç kapa yapmak birçok arızayı siliyor

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Hocam cahilligimi affedin,yeni araclar dururken zaten 4 bin devir gecmezmis .hareket halinde 4 bin deviri geçiyorum sorun yok sukur.kornada su kuruyunca gecer umarim.yoksa servise götüreceğim artik

Geri
Üst Alt