Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

supersprınt yardım...

Supersprint gerçekten bu konuda tartışılmaz bi marka montajı çok rahat ve sessiz bi yapıya sahip bence cupra ya da bu yakışır.... hem performans alırsın hem ileride chip yaparsan daha fazla güç elde edersin araç çok rahatlar....

orjinal her zaman iyidir ama, bende can gibi iskenderin egsozundan 1000 euro vericek kadar bir fark oldugunu düşünmüyorum, egsoz bu sonuçta karmakarışık bir mekanik sistem değil, bahsettigimiz krom boru.. Ben şahsen amg egsoz yerine iskenderde yaptırmayı düşünüyorum ileri zamanlarda

Supersprint gerçekten bu konuda tartışılmaz bi marka montajı çok rahat ve sessiz bi yapıya sahip bence cupra ya da bu yakışır.... hem performans alırsın hem ileride chip yaparsan daha fazla güç elde edersin araç çok rahatlar....

+++Kalitesi konusuna katılıyorum ancak ses konusunda bilgim yok

orjinal her zaman iyidir ama, bende can gibi iskenderin egsozundan 1000 euro vericek kadar bir fark oldugunu düşünmüyorum, egsoz bu sonuçta karmakarışık bir mekanik sistem değil, bahsettigimiz krom boru.. Ben şahsen amg egsoz yerine iskenderde yaptırmayı düşünüyorum ileri zamanlarda

bugun onunden gecıyorduk can'la cayenne turboya egzos yapıyordu.

sırada 335i ve japon arabları vardı sahsen benım tum arkadaslarım orada yaptırdı ve gayet memnunlar:)

Şemun ben de egzos sistemi yapmaya karar verdiğimde bütün firmaları ustaları gezdim.En rahatı,temizi Supersprint.Sistem zaten direk vidalı geliyor.Takılması hiç uğraştırmıyor.X usta oturuyo orayı ölç,burayı ölç derken bi bakıyosun araban 1 haftada ancak çıkıyor.Ben 3 saatte teslim aldım aracımı.Malzemelerin hepsinde tüv onayı mevcut.Eğer orta susturucuyu da takarsan ne polis ne de başka biri sesini çıkaramaz.Zaten trafikte problem olmaması için boruların çapı ona göre ayarlanmış.Hatta ben sana bi ara daha deaylı olarak anlatırım...Dedim ya çok araştırdım...

Beyler herkesın kndı fıkrıdır ama ben onceden de belırttıgım gıbı egsoz sıstemı ıcın o kadar para vermeyı gercekten gereksız bulyorum.SS ın bolt on kıt olması cabuk takılması flan guzel seyler ama bugun ıskenderın ıscılıgınıde SS ın altında gormek bence yaptıgı ısten haberdar olmamak gıbı gelıyor.Adamlar Ferrarı ıcın tubı egsoz sıstemı yapmıslar ama sahıbı gelıp ıskenderde yaptırıyor,Custom emme manıfoldlardan ,turbo arabaların butun borulamalarına kadar herseyı yapan b usta soz konusu kısı de.Ayrıca sesı solugu konusundada ne ıstersenız onu verıyor.Isın ozunde herkesın kendı zewkı dusuncedır tabı,benım butun arkadaslarımın arabalarında Iskender ın yaptıgı egsoz var ve ne kalıtede oldugunu bılyorum o yuzdn SS den asagı kalır b yanı oldugunu dusunmuyorum

can aynen katılıyorum..iskender usta nın yaptığı işler ortada.söylediğin gibi bir çok süper spor arabaların egzos sistemlerini yapıyor.benimde bir çok arkadaşım iskender ustanın egzoslarını kullanıyor sorunsuz ama biz kendisi ve işini asla kötülemiyoruz..şemun arkadaşımız konuyu zaten supersprınt yardım olarak açmış.bizde ss i anlatmaya çalışıyoruz.supersprint in pratikliğinden bahsediyoruz. ;)

çok büyük rakamlar bunlar yaw, ama keyfin bedeli de biçilmez tabiki:)

Geri
Üst Alt