Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

supersprınt yardım...

Ben ıskenderı dusun derım,supersprınt cok gereksız gelyo bana o paralara,2000 euro sadece egsoz sıstemıne vermek sokaga atılcak para demek bu zamanda.Bugun ferrarı sahıplerı bıle Tubı egsoz sıstemı takmka yerıne ıskendere goturyosa ne kadar ıyı oldugunu anlamak zor degıl:)

can 2008 cupra kullanıyorum aracı baskasıda kullandığı ıcın cekınıyorum cunku cam fılmı vardı aracta hep ben ıdare ettım ama bı kez aracı aıleden baskası kullnyodu polıs cam fılmınden sorun cıkardı...
benım ıcın ses pek onemlı degıl acıkcası sorun olmıyacak sekılde performans artısı ıstıyorum...
şemun chip olayına gir sadece egsozu boşver kardeşim ozaman performansı görürsün :D

abı chıp kolay yoldan ıyı guc verıyor... ama motorun omrunu kısaltmıyormu...??
hayır motorun ömrünü kısaltmaz hiç bir alakasıda yok bence senin aracın motoru zaten güç amaçlı yapılmış 240 ps i 300 e tamamla bek nasıl gidiyor araç

hayır motorun ömrünü kısaltmaz hiç bir alakasıda yok bence senin aracın motoru zaten güç amaçlı yapılmış 240 ps i 300 e tamamla bek nasıl gidiyor araç

abı eğer motora zarar vermesse chıp daha mantıklı cunku supersprınt daha malıyetlı bır olay...

abı eğer motora zarar vermesse chıp daha mantıklı cunku supersprınt daha malıyetlı bır olay...
hiç bir zararı yok ki çağların aracında bile var ve chipli bir sürü araba var piyasada dolaşan hiç birinden şikayet duymadım

şemun kardeşim, supersprint benim aracımda var ve çokda memnunum ayrıca cupra için özel üretilmiş bir ürün ve biliyorsunki turbo araca nefes aldırmak çok önemli .Çip yapacaksan bile önce aracına nefes aldırmalısın. Ses olayına gelince senin tahmin ettiğin gibi öyle abartılı ve rahatsız edici bir yanı yok merak etme zaten eu standartlarına uygun yapılmak zorunda olduğundan ve sök tak orjinal ürün olmasından dolayı mecburen fazla gürültüsü yok sadece tatlı bir homurtusu var o kadar, rahatsızlık vereceğini hiç zannetmiyorum fiyatı evet biraz yüksek, iskender mi yoksa orjinali mi karar senin.

zafer abı orjınal daha mantıklı sonucta seat kullanıcısıyız...

arkadaşlar sakın yanlış anlaşılmasın iskender usta yı kötülemek için söylemiyorum ama supersprint gibi bir firma bu araç için özel bir sistem tasarlamış ve bir çok testten geçirip TUV sertifikasını da alıp piyasaya çıkartmış.orjinal sistem vidalarından sökülerek bu yeni sistem monte edilebiliyor ve kaynak v.b. gibi işlemlere gerek kalmıyor.böyle bir sistemin gerek polis açısından gerekse sağlıklılık açısından daha yararlı olucağını düşünüyorum.ama iskender usta nın yaptığı sistemlerinde hakkını yememek lazım.fiayt konusuna gelince de herşeyin bir bedeli var :)

Geri
Üst Alt