Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sulu Benzin

tortuqa

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar,

Benzin aldıgım opet istasyonunun depolarına su sızmış sağanak yağmur sebebiyle. Birkaç arabada su uyarısı,hatası vb. gibi birşey vermiş. bende o tarihlerde ayın 24 ünde 1 depo doldurmuştum. Bir uyarı arıza vs. vermedi ama su kaçmış ise yakıt tankına ne yapmak gerekir

Giren suyun miktarı önemlisi 6 gündür herhangi bir sıkıntı olmadığına göre problem teşkil edeceğini sanmıyorum.

Öncelikle fişi atmayın. Herhangi bir şekilde araç arıza verirse de direkt istasyona gidin. Yakıt kaynaklı sorunlarda araca gelecek hasarı istasyonlar karşılamakla yükümlüdür. Ama @Lejyoner Abimin de dediği gibi, arızalık bir durum olacak olsa şimdiye muhtemelen uyarı verirdi.

öncelikle geçmiş olsun lakik aracınıza suyun bır zarar verecegını dusunmuyorum arac deposunda bellı mıktarda terleme meydana gelır ve bu yakıta karısabılır bu su kacması durumunu da boyle degerlendırmekte fayda var

Geri
Üst Alt