Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Su alma acil yardım!!

Fsmh

Kayıtlı Üye
Forumdaki önceki konuları okudum. Şöför tarafı cok fazla sağ taraf az olmak suretiyle su alıyor. Yağmur yağdığı zaman alıyor. Kapaortacı oto elektirikci ve oto camcı nerden girdiğini bulamadı. Fikri olan.

Bende buralardan aliyordu silikonla hallettik
[doublepost=1519839915,1519839604][/doublepost]Diğer resimler yuklenmedi panduzu soktukten sonra mevcut silikonlu yerleri tekrar kontrol edip yeniliye bilirsin birde on camin orada su tahliye yerleri tıkanmış olabilir ...

Ekli dosyalar

• 20180205_152643.jpg
    20180205_152643.jpg
    619.8 KB · Görüntüleme: 72
Ön camdaki su tahliyelerine baktırdım acık. Son olarak senin dediği yapacam. O çare olmazsa servis yolu görünüyor. Teşekkürler ilgin için.

Aracin ney bilmiyorum benimki toledo 2001 on cam in orada sol tarafta bir elk kutusu gibi bir sey var onun dibinden de giriyordu orayada bakarsan iyi olur.foto var ama yuklenmiyor

Forumdaki önceki konuları okudum. Şöför tarafı cok fazla sağ taraf az olmak suretiyle su alıyor. Yağmur yağdığı zaman alıyor. Kapaortacı oto elektirikci ve oto camcı nerden girdiğini bulamadı. Fikri olan.

Öncelik ile kurallarımız gereği sizi tanımak isteriz

Geçmiş olsun döşeme nereden ıslanıyor araçta sunroof var mı klima hortumlarının girişine bakıldı mı kapı alt tahliye yerleri koltrol edildi mi

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Teşekkürler. 2001 leon aldım yaklaşık 3 ay kadar önce 1.8 20v. Adana da oturuyorum ismim Çetin. Konumuza dönecek olursak direk ayak altı döşeme ıslanıyor. Kaportacı araç içine oturdu hortumla su tuttular bi yerden su girmedi. Kapı altındaki tahliye delikleri açık. Biraz çamur gelmişti tekrar özenle açtım. Camcı ya git ön plastiği söksün giderlere baksın dedi. Götürdüm giderler acık. O da camcı ya götür dedi o da bulamadı. Çarşaba günü yağmur yağdı almadı. Araç park halindeyken alıyor. Beklemedeyim. Sunroof yok.

merhaba, aynı sıkıntı 2004 model leon 1.6 spirit aracımızda var. Kış aylarında özellikle aracın içerisi sürekli buğulu bir şekilde. Buüu çözücüyü açtığınızda sıcak veya soğuk klima açık veya kapalı hiç fayda etmiyor, aksine daha çok buğu oluyor. İnternette biraz araştırdım rqadyatör peteği mi ne ordan su alıyormuş sanırım. Aynı sıkıntıyı yaşayan var mı? ne yapacağız

Geri
Üst Alt