Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Su alan farlara çözüm.

seal

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar selam,
Bu sorunu daha öncede forumlarda okumuştum. Geçen gün arabayı yıkarken fark ettim benim de sağ farımda buğulanma meydana geliyor. Bunu gidermek için ne gibi bir uygulama yapılıyor?

Farın iç tarafından slikon çekmek gerekiyor sanırım bilen arkadaşlar daha detaylı bilgi verecektir...

şeytan kulağına kurşn benimki daha yapmadı.

Turgay bunun için tamponun sökülerek farlara ulaşılıyor farların yedek tahliye delikleri var bunlar açılarak dışarıdaki havanın far içinde ki hava ile sirkülasyonunu artırarak dışarıdaki hava ile farın içindeki havanın eşit ısıya ulaşması sağlanıyor. Ha diyeceksin ki kesin çözüm mü genellikle çözüm oluyor ama olmayan örnekleride var maalesef.

maalesef ki araçlarımızın en kronik sorunlarından birisi fazla takılma derim ben buğularınla mutlu olmaya çalış:)

bence dokunma şimdilik artarsa düşünürsün.....

İmkanın varsa bi-xenon yaptır bence...

Geri
Üst Alt