Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Su alan farlara çözüm.

havalandırma kanalı açılabilir..
ilginçtir kazadan önceki farlarım da su almıyodu buhu vs. yapmıyodu yeniler de öyle nazar değmesin..biraz şans biraz da yıkatırken dikkat etmeye bakıyo sanırsam..

en güzel çözüm görmemezlikten gelmek :)

Buğu yapmasını takmıyorumda zamanla far sararır tozdan kirden onun için endişelendim. Sol farımda maaşallah bişey yok sağ far buğulanıyor.

Buğu yapmasını takmıyorumda zamanla far sararır tozdan kirden onun için endişelendim. Sol farımda maaşallah bişey yok sağ far buğulanıyor.

Havalandırma kanalı da zamanla aynısını yapabilir az alıyosa yapma bence sıkıntı olmaz....

bnm orjinal farlar buğu yapıyordu sonradan ledli farlardan aldım onlarda yapmaya başladı sonra silikon çektirdim tamponu söktürmeden gözüken yerine bi sorun kalmadı farın arası sıcaktan açılıyormuş bmw z4 tede gördüm bu buğu olayını 3 serisinde vs. oluyor böle sorunlar allahtan çözümü var SİLİKON :D

benim de sag arka stoplarımda hafif bir bugu oluyor. pek problem degğil şu sıra ama artması durumunda bende bir çözüm düşüneceğim artık.

arkadaşlar bu kronik hastalıkla yaşamayı öğrenecez. çümkü benim sis farları hariç buğulu az da olsa....:) alıştım görmüyorum artık...

özellikle Cordoba'larda çok var su alan stop..
buğu değil bi zaman sonra resmen suya dönüşüyo stopun içinde..çok defa gördüm..

Geri
Üst Alt