Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Style pakete fr tampon uyar mı ?

sk59

Kayıtlı Üye
Merhaba .

Benim 2015 Style Paket 1.6 Dizel Leon aracım var . Ön ve arka tamponları fr tamponlarla değiştirmeyi düşünüyorum. Fakat uyumlu olur mu acaba tırnakları falan oturur mu ? Fr ön tamponun sisleride farklı benimkinden . Pek bilgim olmadığı için size sormak istedim . Şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim .

Ekli dosyalar

• style.jpg
    style.jpg
    179 KB · Görüntüleme: 33
Son düzenleme:
Merhaba .

Benim 2015 Style Paket 1.6 Dizel Leon aracım var . Ön ve arka tamponları fr tamponlarla değiştirmeyi düşünüyorum. Fakat uyumlu olur mu acaba tırnakları falan oturur mu ? Fr ön tamponun sisleride farklı benimkinden . Pek bilgim olmadığı için size sormak istedim . Şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim .

Uyumlu takacağınız FR tamponda sisler var mı
Eğer yoksa sis farları ve braketleri gerekli olabilir

• Beğen
Reaksiyonlar: sk59
@memet_one Ön tampon hala daha bulamadım arayış içerisindeyim . Dolu bulamazsam boş aldığımda ayrıyetten sis farlarını sis kapağını ve braketlerini ayrıyetten alıcam. Teşekkür ederim yorumunuz için .

@memet_one tamponların park sensör tutucularınıda sökmüşler acaba onları nereden temin edebilirim bilginiz var mı?

Geri
Üst Alt