Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

style paket arabaya plus paket ekranı arıyorum

kenanalpaslan

Kayıtlı Üye
Katılım
24 Ocak 2019
Mesajlar
2
Puanları
1
Merhaba bende style 2015 paket ibiza var.
Ben bu araca orijinal style paket ekranına park sensoru yaptırmak ıstıyorum ve kamera yaptırmak ıstıyorum
bu videodaki ekran plus paketteki ekran buna park sensorunu yansıtmıslar bendeki style paketteki ufak ekrana da bunun yapılması mumkun mudur?

eger yapılmıyorsa plus paketlerdeki büyük orijinal ekranı nerede bulabilirim internette hiç bir yerde goremedim sadece orijinal olmayan ekranlar mevcut
style paket ibizaya sahip olup da stlye plus paketteki ekranı taktıranlar var mıdır?
eger bu plus ekranı bulamaz ısem normal orıjınal olmayan ekranı taktırıp memnun olan var mı bendekı orıjınal ufak ekranın dreksıyondan fılan bır suru yerden kullanımı mevcut orıjınal olmayan ekranı taktırırsam bu fonksiyonları kaybeder mıyım?
Merhaba..
Bende aynı dertteyim Multimedya cihazı almayı düşünüyorum ama bir taraftan tereddütlüyüm.Mevcut fonksiyonları kaybedermiyim diye.Piyasada ki hangi marka ve model multimedya bu araçlara daha uyumludur acaba?
 
Üst Alt