Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

stylance - elektrikli katlanır aynalar

tam dıştayken sizde durdurup öne doğru olması gereken yere getirmeyi denediniz mi? yada dışa doğru tamamen açın elle ve sonra kumanda ile kapatın geri açın belki düzelir

bu arada hoşgeldiniz sizi üyelerimiz bölümünde tanımak isteriz

görkem abiiiiiiii :rolleyes: kumandayla kapanıyormu bu araba bir el at :D

Öncelikle teşekkür ederim.
Bu iki yöntemide denedim fakat fayda etmedi.
en kısa sürede profilimi düzenleyeceğim..

valla benim cordobamda da aynı olay vardı aynaları kapatıp açtığımda sağ ayna tam yerindeydi ama sol ayna açılmaya halen daha devam ediyordu. tavsıyem aynayı kapatın ve açarken aynanın normal olması geereken yerde tutun yerine gelip duruyor ozaman o gitmek için itecektir kendini ama siz inatla açılma açısının dışında tutmayın çunku altındaki diş yerine gelecektir. bazen bunu yapıyor. he sese gelince eğer ayna zorlanıp elle bir sefer bile olsa yerinden yerinden oynarsa yada kapatmak için zorlanırsa el ile bu ses ortaya çıkıyor maalesef buna yapacak bişey yok. benim cordobada da leondada gacur gucur sesler çıkıyordu aynalarda:D

Geri
Üst Alt