Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

stop lambası

pckopat_6

Kayıtlı Üye
Mert abi selamlar 2006 cordoba arabam bagaj kapağındaki stop lambası kırılmış çocuklar taş falan attı heralde yada biri değdirdi kaçtı bilmiyorum nasıl olduysa. Kaskodan değişimi mümkün mü hasarsızlık bozulmadan? veya kasko ile uğraşmadan orjinali ne kadar? Şimdiden teşekkürler...

Geçmiş olsun Murat. Elbette kaskodan değişebilir. Bildiğim kadarı ile kaskon bundan dolayı bozulmaz ama en iyisini yine acenten söyleyebilir sana . Yarın özel mesaj ile hatırlatırsan fiyatını söyleyebiirim

Çok sağol Mert abi sana sormadan girişmiyim dedim. Sabah sabah sinirlendim 5-6 tane velet var sitede kesin onlar:) Yarın acenteye soracağım sana da özelden ulaşırım mutlaka. Peki tahmini ne kadardır?

130 tl civarı olması muhtemel. Çocuk bu olur daha kötü birşey olmasın yeterki .

Bagaj kapağındaki stop lambasını tahmini 1,5 yıl önce 95 yada 93 tl mi neydi bu fiyata almıştım orjinal doğuş otodan...

gecmıs olsun
1.5 sene once 95 liraysa sımdı 130 olması normal

geçmiş olsun arabamızı sokaklara emanet ediyoruz malesef.....:(

Dış stoplar 111,04 TL , iç stoplar 112,78 TL Murat. Bunlardan iskonton mevcut elbette :)

Mert abi o stopun ledlisi yok mu piyasada.. :)

Geri
Üst Alt