Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Stock Volvo S80 T6 hızlanma

Floydian

Kayıtlı Üye
Stock Volvo S80 T6 hızlanma: Ağır ve büyük cüssesi ve 4 ileri otomatik şanzumanına rağmen...

kısa bir bilgi 0-100 7.2 max. hız 250km/h limitli. 272hp 380Nm tork. Araç birinci viteste 80, ikinci viteste 140, üçüncü viteste 220 görüyor. Maksimum hızı olan 250km/h de devir halen 4700rpm de oluyor(4.cü viteste). Limiter kaldırılıp bir chip yapıldığı taktirde bu biturbo aracın maksimum hızının ne olabileceğini tahmin edemiyorum. Önceden sahip olduğumuz bu araç bende güzel anılar bırakmıştır..

http://www.youtube.com/watch?v=F3ZTdve4QoM

4 ileri şanzuman ve 3L hacimle ne kadar yaktığını neden söylemiyosun Alp'im hızlanırken.. :D :D

Bmw 5.30 u yakalıyamıyor.Bizzat yaşadım.Volvo 245 den yukarı çıkamadı.Ben bmw de 260 kmye çıktım.Zaten kadrandaki son hız 260.

Havada 7 derece tam turbo havasıymıs :) 2 tane GT30 koy,ınternal degıstır yola devam et yer ucagı ıle :)

Alp'im iyi hoş da şu şartlar altında müsriflik olur..
şu zaman itibariyle 3L civarında dizelden başka motor ziyan resmen..

Alp'im iyi hoş da şu şartlar altında müsriflik olur..
şu zaman itibariyle 3L civarında dizelden başka motor ziyan resmen..

dursana olm bıraz hayal kuralım 3 lıtreler bi turbolar flan :D Zaten olaya maddı olarak baktıgımızda 1.4 tdı alcaksın hem vergı hem yakıt olarak keyfıne bakıcaksın bu ulkede :)

hayal kurmak bile vergiye tabii bu memlekette Can'ım.. :D :D

Bmw 5.30 u yakalıyamıyor.Bizzat yaşadım.Volvo 245 den yukarı çıkamadı.Ben bmw de 260 kmye çıktım.Zaten kadrandaki son hız 260.

Abi senin kullandığın turbosuz 'normal' versiyonu olabilirmi?

Şahsen bu arabanın bmw 5.30 dan yavas olması imkansız bir şey. Denediğiniz aracın T6 motor olduğuna eminmisin? Çünkü bizdeki zamanında M serisi hariç tüm bmwlerin anasını ağlatıyordu :)

Volvo S80 motorları: 2.4, 2.0T, 2.4T, 2.5T, 2.9 (T6 nın atmosferik versiyonu 197hp) , T6, V8...

Geri
Üst Alt