Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Stock Volvo S80 T6 hızlanma

Ayberk T5 motor T5 motordur. O zaman Exeo ya koydukları 1.6 motorda aslında 1.8 miş miş :)

Aynı motor sonuçta...
İstediğine inanmakta serbestsin Alp ben bişey yapamam. Gözünün önünde motor hacmini ölçme imkanım malesef yok. Bana MSN'den Carfolio'yu gösterme dedi, sana başka 2 kaynak gösterdim. Biri senin baktığın kaynağın S80 bölümü. S80'deki T5 motor 2.3lt diyosun, gösterdiğin kaynaklarda S60 ve S40 araçlarının özellikleri var. Sana doğrusunu gösteriyorum yanlış diyosun..

Alp faka bastın galiba :D

T5 2.4 dür. İsteyen en yakın Volvo bayisine gidip bilgi alabilir..

---------- Post added at 19:09 ---------- Previous post was at 19:08 ----------

Ayrıca konumuz T5 motorun hacmi değil, T6 motorlu S80 nin performansıdır. Konuyu yönünden şaşırtmaktasınız..

T5 2.4 dür. İsteyen en yakın Volvo bayisine gidip bilgi alabilir..
Tamam Alp T5 senin için 2.4 olsun :D Senin kaynak verdiğin Wikipedia'dan doğrusunu gösterdim sana, motor koduna kadar verdim.
Daha hala S60'la S40'taki motoru gösterip, S80 T5 2.3'tür 2.4'tür diyosun..

Tamam Alp T5 senin için 2.4 olsun :D Senin kaynak verdiğin Wikipedia'dan doğrusunu gösterdim sana, motor koduna kadar verdim.
Daha hala S60'la S40'taki motoru gösterip, S80 T5 2.3'tür 2.4'tür diyosun..

Ayberk 2 tane kaynak gösterdim. Yarın git lütfen bir Volvo bayisine sor..

herşey yolunda değil mi beyler?

Yolunda :D

---------- Post added at 19:21 ---------- Previous post was at 19:20 ----------

Ayberk 2 tane kaynak gösterdim. Yarın git lütfen bir Volvo bayisine sor..
Tekrar söylüyorum Alp. Gayet basit. Gösterdiğin kaynaklar Volvo S60 ve Volvo S40 modellerine ait kaynaklar. Gösterdiğin kaynakların "S80" için olan bölümlerini sana gösterdim. Tıklayıp bakma zahmetine girersen yanıldığını anlayacaksın.

Abi, Ankara'da 530'la T5'i denemiştik, T5 geçmişti. Tek sorunu inanılmaz bi Turbo Lag..

---------- Post added at 18:10 ---------- Previous post was at 18:04 ----------

Bir arkadaşımızın babası da T6 ile 280'le radara girmişti. Yol koşullarını tam olarak bilemiyorum.
Ayberkim bende aynen Ankara otobana girdim İstanbula kadar birlikte gittik.:)

Her seferinde yaklaştığında arayı açtım.Abim zaten motorlarda bunu doğruluyor.166 kw s80.Bmw ise 200 kw.Rampa tırmanırken bile 200-220 lerden 250-260 km hıza çıkabilen kullandığım tek araç.

Geri
Üst Alt