Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

spoyler sizce nasıl ?

Evet orjinalinin aynısı bu ve bence ilkinden daha güzel, siyahta düşünebilirsin bunu

Alper sana söylediğim de buydu zaten, serbay da söylemişti ayrıca. Niyetin varsa hayırlı olsun diyelim, Fatihe bizden selam söyle.

konya'da bir tuningci buldum. spoilerin resimlerini falan gösterdim iyice. temin edebilirsek biz size dönelim 1-2 güne ararız dediler. oradan haber bekliyorum eğer olumsuz neticelenirse fatih arkadaşımızla irtibata geçeceğim inş.

valla şunu diyeyim orjinal almadan önce servis fiberciden getirdi bana spoiler ama çok rezildi servis bile bunu sana istesen takmam diyip geri gönderdi ve orginalini sipariş ettik bu yüzden alacagınız yere dikkat edin efe polyester bire bir kalıbını cıkarttı benim baskım sayesinde :D ama ben orginal aldım o ayrı mesele..

bahsettiğim tuningci yarın sipariş verecek ürün gelsin bak istemezsen takmayız sorun değil dedi. dedim 3-5 ay sonra kaparmasın çatlamasın solmasın... yok dedi garantili satarız satarsak, iyi dedim o zaman. bu arada ben bu spoyleri bu adamdan aldım taktım diyelim sonra 6 ay sonra kapardı ya da bir şey oldu sökmeye karar verirsem oradaki boyaya moyaya bilumum parçaya zarar verir mi sizce? yani düşük fiyata alıyoruz sonuçta; göçmesi çürümesi beklenmedik bir şey olmaz ama ben onu söktükten sonra orada iz kalacaksa ne bileyim boya atacaksa canım sıkılıt benim o yüzden orjinal mi alsam diyorum? ne dersiniz?

orjinal al bence Alper..
valla yiğit benim içimden de öyle geliyor. yani bu fiberlerin ilerde sıkıntı yaratmayacağından emin olabilsem direk takacağım ya da kabarsa boyası atsa bile çıkarınca iz miz olmayacağını bilsem hiç sorun değil. daha evvel spoyler taktırıp çıkartan olmuştur mutlaka o arkadaşlardan görüş almak istiyorum. şu cupra ön tamponla spoyleri takana kadar benim kafamda saç kalmayacak çok sıkıntı ettim kendime:(

spoyler değil de önceki marşpiyellerim sökülmüştü bi kaç ay kullandıktan sonra ve izi kaldı..sonuçta spoyler de silikonlancak..
ben tekrar boyatcaktım normalde arabanın eteklerini izler rahatsız ediyodu ama sonradan dayanamadım gittim başka bi marşpiyel aldım sorun çözüldü..ki makyajlının spoyleri bagajın üstüne doğru gidiyo söküldükten sonra kesin oralardan bişiler kalır az ya da çok..

Geri
Üst Alt