Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sportup jant ağırlığı???

LeonRider

Kayıtlı Üye
evet arkadaşlar bu konu hakkında bilgim yok sportup jantların lastiksiz ağırlığını bilen varmı acaba?

Bilgim yok ama yorum yapıcam abi benim bildiğim tüm araçların orj jantları ağır oluyor.

8.5 kg. TSI jantı..
ona göre kabaca bi hesap yapabilirsin..bence 11kg civarıdır aşağı yukarı..

11kg oldugunu sanmam, zira benim seatsport bbs ler 11.5kg idi ve 18inch diler. Sport up jantıda heralde 9kg civarındadır.

bi arkadaşımız orjinal jantlarını tartmıştı seat ın 16 12 kg falandı benim söktüğüm siyah 18ler bile 9 kiloydu :)

Sport up jantlarım,225/45/17 Pirelli P7 lastiklerle birlikte tam 20,7 kg geliyordu.Lastikler de aşağı yukarı 8-9 kg ediyodur...
michelin pilot sport 225/40/18 ler 22lbs yani 9,5 kg idi...netten bu bilgiyi bulabilmiştim ama pirellinin hiç birinin ağirliğini bulamamıştm.
11042009.jpg

lastiklerle birlikte ağırmış o zaman yahu. !!

Geri
Üst Alt