Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Spor Yay

Voglant tavsiye etmiyorum ,pişman olabilirsin konfor konusunda , tecrübe ile sabit, eibach 3.5 yay kullandım daha sonra , konfor da nokta kayıp yaşamadım ,basıklık konusunda tatmin olmadım , 2 parmak giriyordu ön tarafa , arkası da ne hikmetse daha basık kaldı... bu da rahatsız etti ... en son başaran coil yaptırdım , huzurluyum mutluyum :)
Benim önlerde başaran var ama arkalarda bir şey yok işte önü indirirsem arka yüksek kalıyo o da kötü gözüküyor soğuk press de yapmak istemiyorum napıcam bilemedim

Benim önlerde başaran var ama arkalarda bir şey yok işte önü indirirsem arka yüksek kalıyo o da kötü gözüküyor soğuk press de yapmak istemiyorum napıcam bilemedim
Benimde önler başaran. Arkalarda eibach 5cm lik yaylar var. Yayların altına ve üstüne gelen tablalar var. Onları söktürüp taktırdım yayları. Nerden baksan bi 3cm daha düşüyor. Yükseltmek istediğimde ise o tablaları geri taktırıyorum. Bi 3cm daha yükselmiş oluyor. 5cm lik yay kendi başına çok basık olmuyor. İdeal oluyor. Zaten önleri fazla bastığında lastik çamurluğa sürtüyor. Araç basmanın bi altın kuralı vardır. Hiç bi zaman ön ve arka eşit basılmaz. Arka bi tık yukarda olmalı. Yoksa tümseklerde kasislerde çapraz bile alsan araç oturur.

Benimde önler başaran. Arkalarda eibach 5cm lik yaylar var. Yayların altına ve üstüne gelen tablalar var. Onları söktürüp taktırdım yayları. Nerden baksan bi 3cm daha düşüyor. Yükseltmek istediğimde ise o tablaları geri taktırıyorum. Bi 3cm daha yükselmiş oluyor. 5cm lik yay kendi başına çok basık olmuyor. İdeal oluyor. Zaten önleri fazla bastığında lastik çamurluğa sürtüyor. Araç basmanın bi altın kuralı vardır. Hiç bi zaman ön ve arka eşit basılmaz. Arka bi tık yukarda olmalı. Yoksa tümseklerde kasislerde çapraz bile alsan araç oturur.
Haklısın hocam o zaman sadece arkalara 5 cm taksam yeterli olur dediğinize göre önleri de ondan biraz daha basık olacak şekilde ayarlarım istediğim sonucu elde ederim muhtemelen.
Teşekkürler

Geri
Üst Alt