Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sonunda Film yaptırdım..

llumardan lumara değişiyor demekki abi..
llumar ahmet diye google da arat...ahmet en ufak parça sökmez film uygulamak için.
ahmetin dükkanına giren en ucuz araç büyük ihtimalle benimkidir..
ahmet tamamen kendi gücüyle film çekerek önce s2000 aldı şimdi ise tt kullanıyor..
ben hiç boş gününü görmedim..hatta geçen gün ozanın camındaki kalıntıları temizletmek için aradık yarın sabah 9 da gelin dedi =)

volkan,ahmet üsküdar daki adam mı ? daha doğrusu karacaahmetin yanında ?

Volkan sen bana tavsiye etmiştin LLumar Ahmeti ben aradım konuştum..işçiliği falan zaten tartışılmaz çok iyi ama bana telefonda leonda camları söküyoruz deyince ben vazgeçtim..yoksa yaptıran arkadaşlar çok memnun.

:S
ahmetin kafasi karişmiş heralde =)))
kaç tane leon yolladim hiç cam sökme falan olmadi..
acaba cam fitili dediğinde sen yanlış olabilirmisin abi?
çünkü ahmet üstüne para versen yine sökmeli işe girişmez

Bu Ahmet eskiden ziebartta çalışan Ahmetse bende leonun camları ona yaptırmıştım, sökmeden etmeden hemen halletmişti 3 sene önce.

güle güle kullan ama dikkatli ol bencede daha bugun siteden bi abimize 'mandufla' ya ceza yazmıslar filmden 130 tl

:S
ahmetin kafasi karişmiş heralde =)))
kaç tane leon yolladim hiç cam sökme falan olmadi..
acaba cam fitili dediğinde sen yanlış olabilirmisin abi?
çünkü ahmet üstüne para versen yine sökmeli işe girişmez
Belki de ben yanlış anladım..

Geri
Üst Alt